Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire nagy a különbség a...

Mennyire nagy a különbség a déli part térsége, és dél-Somogy (Kaposvár és térsége) között?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, meg vettem észre, hogy Siófok, Fonyód és Balatonföldvár környéke sokkal fejlettebb, tisztább és rendezettebb, mint például Kaposvár vagy Barcs.


Nektek mi a véleményetek?



2021. márc. 14. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A Dél-Somogyi részeket nem véletlenül hívják "sötét Somogynak". Elég csóró részek azok. A Balaton közelében a turizmusból eddig azért jött a nagy pénz.
2021. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Balaton környéke a turizmus és valamelyest a termelőüzemek könnyebb elérhetősége miatt is jobb módú. Kaposvár közvetlen környéke is felfelé lóg ki a tágabb környezetéből, de elmarad az északi rész színvonalától.
2021. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
1.-s te kevered , sotet Zala. Nem Somogy. Kaposvar rendezett es Nagyatad is, Barcs mar jobban lepusztult. A legnagyobb problema az elciganyosodas, bar azon a reszen meg nincsenek problemak a ciganyokkal. Amugy mega del Balatoni resz is egy putri, lepusztult az egesz meg sem kozeliti az eszak balatoni reszt. Somogyi vagyok abbol is del somogyi.
2021. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem mondanám lepusztultnak a déli partot. Igenis van olyan jó, mint az északi part. Dél-Somigyiként lehet rossz környéken jártál
2021. márc. 15. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lepusztult a déli part, sőt szerintem egyre jobb én ott élek. Évről-évre vannak újítások, építkezések...stb. Szerintem nincs akkora különbség a déli part és az északi között. Én imádok a déli parton élni, sosem éreztem, hogy lepusztult lenne, mindig tele van élettel nyáron, rengeteg program van, szórakozási lehetőség, és mint mondtam, évről-évre egyret több.
2021. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sötét Zala, azért sötét, mert az országban utoljára lett ott közvilágítás ( Tiborcz ).
2021. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!