Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon melyek azok a...

Magyarországon melyek azok a települések, amelyek igazán veszélyesek?

Figyelt kérdés
Szeretek utazni, és mely településeket érdemes elkerülni, ahol tényleg vad a helyzet?

2021. márc. 16. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Enying, na meg 8. ker főleg Hős utca.
2021. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Csak a pontossag kedveert, a Hos utca 10. kerulet
2021. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. márc. 16. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezek csak általános puffogtatások, amit az első írt.

Borsod vagy nyírség cigányfalvai, vagy a dél-somogyi cigányfalvak, amik ráadásul, zsákfalvak is, nem vezet kifelé másik utca,csak egy befelé.

Ember, ha még nem jártál nyomortanyán, ezeket nézd meg.Bejártam az egész országot, de amiket itt láttam, az komolyan odavert.

Januárban a kis cigógyerekek, rozsdás hordó mellett álltak, gallyak, papír beledobálva papucs a gyerekeken, nagykabát, alul meg egy szimpla alsógatya...

ilyet nem látsz pesten a rosszabb részeken.

2021. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Csenyéte, Gilvánfa, Alsószentmárton, stb. stb.
2021. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de ezeket a nyomorúságos falvakat se úgy képzeld ám el, hogy odamész, aztán legyilkolnak meg kirabolnak. Nyilván relatív értelemben komoly bűnözés folyik az ilyen mélyszegénységben élő közösségekben, de azért az nem úgy kezdődik, hogy valaki idegen odamegy és agyonverik.
2021. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6: jogos, persze....


De azért inkább jobb nem odamenni.... :)

Bicajtúrán ért már minket meglepetés ilyen helyeken...

Mikor totál ártatlanul üldögéltek az árokparton, aztán hirtelen egy jó nagy ágat keresztbetoltak a lassan guruló haverom kerekén át.... Nem kevés küllő ment tropára....

2021. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
5-ös jártam Alsószentmártonon és Gilvánfán is, ott is aludtam egy szálláshelyen és sokat beszélgettem a helyiekkel és semmi bajom nem lett. Igen, cigányok élnek ott, de egyik sem zaklatott/rabolt ki/rabolt el/gyilkolt meg. Sőt, együtt kosaraztunk egyik nap. Írom ezt budapesti lányként. Szóval ebben a két faluban nekem nem volt rossz tapasztalatom, bár más helyeken biztos vagyok benne hogy rosszabb a helyzet.
2021. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
En pont del somogyi vagyok, hat ott tnyleg sok a cigany viiszont nincs veluk kulonosebb problem, a nagy tobbseg asszimilalodott. Nem olyan mina 8.ker vagy a 9.,10. ker
2021. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Már régi történet, az újságírónő valami díjat is kapott a cikkért.

Zsidó zarándokokat dobáltak meg kővel c-típ. suttyók:


[link]


"Augusztus közepén ugyanis Liszka jegyzőjéhez kővel megdobált zsidó család állított be, akik azt kérték, hívjanak rendőrt. A kődobálók gyerekek. 8 meg 14 évesek, és amikor a zsidó temető 69 éves gondnok asszonya azt kérdezte tőlük, hogy miért? Őt miért köpik le és miért dobálják meg, a gyerekekhez tartozó felnőtt azt ordította: „Üssétek agyon!” A faluba érkező főrendőrök azt javasolták, a kődobálókat a hivatal helyezze védelem alá, ami első lépés afelé, hogy a gyerekeket a családból kiemeljék. A falu polgármestere egy nappal a főrendőrök látogatása után azt nyilatkozta: „…Inkább volna 500 zsidónk, mint 500 cigányunk.”



De bringás országúti versenyeken is volt hasonló atrocitás....

2021. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!