Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most hétvégére a családdal...

Most hétvégére a családdal szeretnénk egy kirándulást szervezni, de nem tudjuk hova menjünk. Szóval tudnátok mondani olyan településeket, ami nagyon megtetszett nektek?

Figyelt kérdés
Kikötés az lenne, hogy Csongrád, Bács-Kiskun, Békés és Jász-Nagykun-Szolnok megyében legyenek a települések. Ennél messzebbre nem szeretnénk menni. Fotózom is. És jó lenne valami érdekesebb helyre eljutni.

2016. márc. 7. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ópusztaszer nemzeti emlékpark?
2016. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos voltunk már és számomra egy kissé unalmas volt.
2016. márc. 7. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz így javasolni, nem tudjuk, hányan vagytok, milyen korosztály, milyen programokat szerettek stb? Én valószínűleg valamelyik folyóparti települést választanám, ahol lehet sétálgatni, de gyerekeknek ez valószínűleg unalmas. Pl. Szeged, Mindszent, Csongrád, Mártély, Tiszakécske-Tőserdő. Vagy esetleg ugorjatok át Szabadkára :) De azért valljuk be, ilyenkor tél végén - tavasz elején nem a legszebb arcát mutatja egyik település sem.
2016. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeged a legszebb és legérdekesebb, Szolnok megyében nincs semmi extra a kirándulónak, max. Tisza-tó.

10 évig keresztül-kasul jártam, minden útszakaszát ismerem, még a régi tsz. utakat is, amit már senki nem használ,persze én imádom, mert az otthonom.

Tisza-tónál vannak motoros csónaktúrák, látogató központ hatalmas akváriumokkal, tanösvény pl.

2016. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet a Tisza-tó :)
2016. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!