Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Írnátok nekem szép helyeket...

Írnátok nekem szép helyeket Budapesten? Ahova el lehet sétálni

Figyelt kérdés
A XIV. kerületben lakom úgyhogy legjobb lenne valahol itt a környéken. Ilyen füves területre, mezőre ilyenekre gondoltam. (Amúgy ebbe így belegondolva lehet hogy semmi esély nincsen erre hogy van ilyen a környékeb de hátha valaki tud xdd)

2021. márc. 16. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Városliget?
2021. márc. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Bár szépnek annyira nem szép, de az egyetlen, ami eszembe jut, és aránylag közel van hozzád, az a rákospalotai hátárút mellett elterülő hatalmas füves placc illetve erdő.


Pesti oldalon, a legszebb amit szerintem találsz, az a káposztásmegyeri Farkaserdő, illetve Szilas-patak. Ha nem sietsz, akár 3 órát is bolyonghatsz itt.


Szintén 4. kerület, de egy kicsit délebbre, a Váci út mentén közelíthető meg a Szúnyog-sziget. Itt általában azért vannak emberek, de közvetlen felette van a Palotai-sziget, ami sokkal eldugottabb és kevésbé ismert. Bár itt elenyésző a füves terület, mert az egész egy ártéri erdő, de nyáron olyan, mintha dzsungelbe lennél. Tudsz sétálni a part mentén is.

2021. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Hős utca
2021. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ami közel van hozzád, azok közül én XVI. kerületbe szeretek sétálni járni a kertvárosokba (Mátyásföld, Árpádföld, Sashalom, Rákosszentmihály, Cinkota). Tömegközlekedéssel is jól elérhetőek.
2021. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pillangó park
2021. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Népsziget. Egy félsziget Újpesten! Nagyon szép és hangulatos helyek vannak ott.
2021. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!