Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok mondani nekem szép (és...

Tudtok mondani nekem szép (és ingyenes) helyeket Budapesten ahova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel, és szeretném felfedezni a várost :)

Ahol eddig jártam: Margitsziget,Halászbástya, Gellért-hegy, Városliget, Eiffel-tér, Bazilika, Hősök tere


Tudnátok még mondani olyan látványosságokat/helyeket/bármit ahova érdemes elmenni? :)


2013. okt. 24. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szabadság tér, Erzsébet tér, Nemzeti színház, Vár, Citadella, hirtelen ennyi.
2013. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Andrássy út.
2013. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Millenáris, Füvészkert, Thomán István utcai buszforduló (gyönyörű a kilátás), múzeum, ha érdekel az ilyesmi, Parlament, Feneketlen-tó, Bazilika.


Ha valami extrémre vágysz, akkor Orczy tér vagy Illatos/Gubacsi sarok.

2013. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Hát ingyenes a kilátó amiben nagyon jó a kilátás,meg fizetős a zugligeti úton a 11. kerületben a libegő. De lehet a 12. kerület nem tudom. Meg a kisvasut is fizetős de jo. Ahova még érdemes elmenni az szilvásvárad. Van kisvasut bobpája meg az erdő ami ingyenes és izgi
2013. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gül-baba Türbe (a kilátó mellette ingyenes)


Árpád-kilátó


A nevét nem tudom, de van egy a Józsefhegyi út - Áfonya utca sarkánál


és ha már buszforduló akkor a Mindszenty József bíboros tér - 53-as busz végállomása, illetve innen nem messze van egy kilátó a Fátra téren


ezeken felül elég szép a kilátás a Naphegyról (kb ahol összeér a Naphegy utca és a Gellérthegy utca)


Írtad a Gellérthegyet. de mondjuk ott is több jó hely van (Gellért szobor, aztán a másik oldalon a Pest-Buda szobor -nem messze a Filozófusok kertjétől)


Egyszer érdemes kivillamosozni Kamaraerdőbe is.

2013. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
A 2-es villamos vonala (most ugyan csak a Parlamenttől jár) tipikus városnéző viszonylat.
2013. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok és nagyon érdekelne kinek és miért nem tetszenek az általam javasolt helyek ?
2013. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem csak valaki véletlen lepontozta, köszönöm mindenkinek, nagyon jó ötleteket adtatok!
2013. okt. 25. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!