Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Holnap megyek életemben...

Holnap megyek életemben először a normafákhoz, nagy tömeg lesz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Várj, belenézek a kristálygömbömbe....😂😂😂
2021. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A Normafánál? Szombaton? Szép időben? Tömeg? Áááááááá... hova gondolsz..... -_-
2021. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem "Normafák", csak Normafa.

Röviden: igen. Ha jó az idő, rohadt sokan szoktak lenni. Főleg ilyenkor, amikor zárt helyekre nem lehet beülni.

2021. ápr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne menj oda, semmi élvezet nincsen benne a hatalmas tömeg miatt. Annyi gyönyörű hely van még a Budai-hegységben..
2021. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Annyira klisés és egyszerű a legtöbb ember. Van kismillió szép hely az országban, egy google keresés lenne csak, de persze mindenkinek az egyetlen helyre kell mennie, ahova mindenki más is megy. Mint a birkák.
2021. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én ennek örülök, mert így vannak olyan helyek, ahol tényleg nyugodtan lehet a természetben az ember és nincs tele üvöltögő gyerekekkel. A Normafánál még hétköznap is vannak, de azért szép hely. :)
2021. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Maga a Normafa már régen nincs meg. Nevét egy olasz énekesnő tiszteletére kapta, aki Bellini Norma című operáját énekelte Pesten.

A hely és környéke kínál ugyan látnivalókat, de mindig kirándulókkal van tele. A turisták legtöbbje elkerüli, vagy csak innen indul hosszabb útra.

Hangoskodó tömeggel találkozhatsz elsősorban.

A kirándulók ahelyett, hogy élveznék a természetett, zabálni, szemetelni, gyereket egrecíroztatni járnak ide. Másfél kilométer után elfárad, megint enni kell. Aztán egész héten aztal szórakiztatja a kötnyezetét, hogy milyen nagyot túrázott.

Kerüld el az ilyen helyeket.

Még akkor is, ha nem turista alkat vagy, csak rövidebb, utcai cipőven is telhesíthető laza sétát tervezel.

2021. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott mindig tömeg van.
2021. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Rendszeres túrázóként a normafa nekem csak "átutazás". Szép onnan a kilátás a Pesti oldal irányába. Viszont tényleg mindig mocskosul sokan vannak, oda szabadul ki az összes városi bunkó paraszt.


Tudom majd most kapom az ívet, de én is "panellakó" vagyok, hát pont elég az ilyenekből az, ha otthon vagyok és pont azért mozdulok ki, hogy ne a hangoskodó, szemetelő, zenét bömböltető, óbégató, bunkó csőcselékkel fussak össze.


Ettől függetlenül egyszeri kirándulóként el lehet lenni, azért nem egy teltházas focimeccs. Az igazán nagy tömeg a lángosozó meg egyéb kajáldák környékén szokott tobzódni.

2021. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!