Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért mászkál egyre több...

Miért mászkál egyre több ember lakott területen kívül?

Figyelt kérdés

Például tegnap a falu határában sétáltam a földúton, a szántóföldek között, a lakott területtől jó messze. Hazafelé menet alig lehetett elférni a földúton, mert annyira sok kölyök mászkált arra.


Vagy ott van még a székesfehérvári Sóstói Tanösvény. Évek óta járkálok arra, azonban az elmúlt hetekben borzalmasan sok embert látni ottan. Alig lehet elférni, szinte mintha a plázában mászkálnék.



2021. ápr. 2. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Lakott területen kivül zöldövezetben nem kell hordani a maszkot. A településeken nem lehet mit csinálni, nincs lehetőség szórakozni, az emberek nem mennek egymáshoz, kocsmába, moziba, plázába, sokan választják ehelyett a kirándulást.
2021. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert ott kevesebben vannak, jobban lehet tartani a távolságot, jobb a levegő...
2021. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: Amilyen nagy tömeg szokott lenni pont, hogy nem lehet tartani a távolságot. A településekkel ellentétben a külterületi útvonalak egyáltalán nem úgy vannak kialakítva, hogy tartható legyen a távolság. Kivéve, ha széttapossa az ember a szántást vagy a védett természeti értékeket, ami károkozás.
2021. ápr. 2. 09:34
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Bizonyos helyeken tényleg túl sokan vannak, szabad levegő ide vagy oda, mert az átlagember nem nagyon ismer kirándulóhelyeket, márpedig mostanában nem sok más szórakozási lehetősèg van.


Én például direkt olyan helyre megyek, ami legfeljebb közepesen látványos, így aztán megvsan a sport, a jó levegőn tartózkodás, kicsit azért a felfedezés élménye is (az Ipoly-völgy például Drégely várát és Nagybörzsönyt, Kemencét leszámítva tök ismeretlen volt nekem), cserébe a kutya sincs arrafelé.

2021. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha zavar a tömeg, akkor maradj otthon! Nyilván ők is azért sétálgatnak kint, amiért te.
2021. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Ha otthon maradok, akkor lebetegszem. Nem bírja az immunrendszerem a folyamatos bezártságot. Arról meg nem tehetek, hogy a világvégi legputribb putrin is már tolonganak az emberek.
2021. ápr. 2. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem körülötted forog a világ. Ugyanannyi joga van másoknak is kint sétálni.
2021. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted mit csináljon az, aki pl. egy 40 m2-es "panelbörtönben" lakik a családjával?!

Rengetegen csak a vírus alatt jöttek rá, hogy ahová eddig a munka után hazajártak tv-zni meg aludni, azokban a pici lakásokban csak lakni lehet, de élni nem.

2021. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

2 ok

-minden más zárva de az erdőket nem tudod úgy bezárni.

-nem kell maszkot hordani.


Mi is legalább heti 1x de most a négynapos hétvége miatt 3x megyünk túrázni.

2021. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7: Miért forogna körülöttem a világ? Ne beszélj már zöldségeket!


#8: Én örülnék annak a panelbörtönnek. Még mindig jobb, mint falun kertes ház. Ha nem tetszik nekik le lehet költözni vidékre, szívesen elcserélném velük a kényszer-lakhelyem falun.

2021. ápr. 4. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!