Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ugye nem fogják engedni az...

Ugye nem fogják engedni az oltatlanokat gyógyfürdőbe? Az csak a védettségi igazolvánnyal lesz érvényes?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 20:39
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
85%
Remélem nem találnak ki ilyen hülyeségeket. Az embereknek az a maradék döntési joga sem lenne meg abban, hogy megbíznának-e egy döbbenetesen gyorsan kifejlesztett,ramaty olcsó vakcinában, mint ami most van. Kőkemény manipuláció. Mondjuk itt már aligha várok mást..
2021. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 D. Brasco ***** válasza:
85%
Azt ugye vágod,hogy oltott embertől is elkaphatod a náthát akkor is ha te is oltva vagy.......ez a cirkusz ami megy ezzel a coviddal már lassan tényleg egy rosszabb kabaré....nem tudom már sirni vagy nevetni kellene rajta......
2021. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
oltott ember mennyivel jobb? tőle is elkaphatod a covidot. és ki mondja meg, hogy melyik oltás mennyi ideig ad védettséget? és ki mondja meg, hogy véd-e az oltás amit kaptál a x vagy y mutánsra? és ki mondja meg mi lesz a 13. hullámban? én csak az oltási igazolvány meglététől még nem nyugodnék meg a helyedben.
2021. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
azt gondolom ha 6 havonta mindenki feleloseggel oltatja magat akkor nem kell felnunk . Csak sajnos sok ember nem akar oltatni de menne mindenfele. Több dologrol mondtak hogy vedettsegi igazolvannyal leht csak igenybevenni a szolgáltatásokat újranyitaskor. Ez vajon a fürdőre is vonatkozik a BGYH ra ? Így lenne logikus de nem mondták konkretan..
2021. ápr. 12. 21:49
 5/37 anonim ***** válasza:
45%

A kiszivárgott híresztelések szerint, mindenhez vakcina igazolvány kell majd.

Vendéglői teraszra, strandra, moziba, fürdőkbe, repülőre, fesztiválra, focimeccsre, szállodába stb...stb...

Most fontolgatják, hogy a balatoni strandokon is kötelező lesz majd.


Amúgy a gyógyfürdők személyzetét az elsők között oltották be.

Nyílván nem véletlenül.

2021. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem egy oltásellenes masszőr a rokonom a Budapest Gyógyfürdő Holdingnál . Nem volt kötelező nekik az oltás. November óta állásidőn van otthon és nem tették nekik kötelezővé. Aki akart ment aki nem nem. A masszőrök közül 1 fő ment. Emiatt bizonytalanodtam el hogy ha a dolgozóktól nem követelik meg akkor a vendégektől sem ? Gondolom nem küldik el őket hisz 5 hónapja kapnak fizetést úgy hogy be sem kell menniük. Nagyon félek hogy nem kötik majd védettségi igazolványhoz valami mondvacsinált indokkal. Pedig nagyon szeretnék menni.
2021. ápr. 12. 21:56
 7/37 D. Brasco ***** válasza:
86%
Hihetetlen hogy butitjak az embereket ezzel a takony vakcinával.....láthatóan neked sincs fingod sem arrol,hogy az oltás az mire/meddig/stb jó,de már rettegsz.....attol hogy valakinek van oltasi igazolvanya attol még ugyan úgy lehet virushordozó,es ugyan úgy megfertőzhet téged is(hiába vagy te is beoltva).....az oltasnak annyi a lényege hogy kisebb eséllyel halsz bele ha lefertőznek,a tüneteod is enyhébbek lesznek valoszinuleg stb......ugyhogy nem tudom mit rettegsz,mert az hogy téged/mást beoltottak még nem váltja meg a világot.
2021. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Valahogy nem szeretnék felelőtlen oltatlanokkal egy vízben fürdeni...érthető okokból
2021. ápr. 13. 00:37
 9/37 D. Brasco ***** válasza:
88%
Látom még most sem érted......mindegy,hagyjuk is RETTEGJÉL akkor!!!!Magadnak meg ha lehet adass be 5 adagot!!Az a biztos!!
2021. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Minden felelősségteljes ember beoltatja magát. Ha ezt a fürdő nem várja el akkor majd aláírásgyűjtésbe kezdünk a dolgozók miatt is. Engem ne masszírozzon oltatlan masszőr.Ne fogadjon oltatlan biztonsági őr akit odaállitanak a fertőtlenítő mellé de

NEM oltott. Mindegy utánaérdeklődtem más is így gondolja a bérletesek közt már zajlik a szervezkedés hogy csak oltott dolgozó legyen és biztonságos feltételek vagy adják vissza a tavalyról bennragadt bérletek árát. Azért még is csak gyógyulni megy oda az ember. Elvárható.

2021. ápr. 13. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!