Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ugye nem fogják engedni az...

Ugye nem fogják engedni az oltatlanokat gyógyfürdőbe? Az csak a védettségi igazolvánnyal lesz érvényes?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 20:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
27%

Ez a "muszáj lesz 6 havonta oltani" is csak az oltásellenes 🐑k szánalmas önigazolási próbálkozása.


6 hónap az az időszak, ameddig biztosan véd, a klinikai tesztek ilyen időtartamra szóltak. Jó eséllyel sokkal tovább is fog védeni, de ezt még nem tudhatjuk biztosra, hiszen az egész világ tavaly december közepén kezdett oltani, így egyszerűen kell még időnek eltelnie, hogy ezt biztosan kijelenthessük.

2021. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
97%

Én egyáltalán nem vagyok oltásellenes, sőt.

Én csak számolgattam, hogy ezt vajon hogy.

2021. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Sic Semper Tyrannis válasza:
77%

Amikor majd belőnek egy olyan árat a vakcinádnak, amire neked, mint átlag magyarnak, pontosan 6 hónapig kell spórolnod, miből fogod finanszírozni a gyógyfürdőidet?


Messze állnak tőlem a konteók, de sajnos amit eddig elképzeltem, minden bejött.

2021. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Szerencsére bőven van megtakarításom
2021. ápr. 20. 11:31
 25/37 Sic Semper Tyrannis válasza:
76%
És gondolom, teljesen mindegy, hogy arra költöd, amire szeretnéd, vagy arra, amire köteleznek... Magadtól vagy ekkora ökör, vagy súgnak?
2021. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
81%

Jajajjj, srácok, nagy a baj!


[link]


"A lap információi szerint a négymilliós határnál várható a szállodák, fürdők, illetve a mozik, színházak és más kulturális rendezvények újraindulása. Azokat 18 éves kor felett védettségi igazolvánnyal lehetne látogatni."


Hát mi lesz most? Nem azt mondtátok, hogy ilyen diszkrimináció sosem történhet meg? Úgy néz ki mégis meg fog :O


Orbán nem olvassa eleget a GYK-t, biztos az a baj.

2021. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

24.hu mint hiteles hírforrás? Na ne nevetess....


Különben kongani fognak az ürességtől, szerinted honnan akasztanak hirtelen személyzetet?

Mert kvázi egy éve nincsenek nyitva. Akik ott dolgoztak, már rég máshol dolgoznak. Nem biztos, hogy a többség vissza akar majd térni. Meg oltottnak is kell lenni annak a személyzetnek.....

2021. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
46%
Na most a 24.hu nem hiteles és a hír kamu vagy személyzet nem lesz?
2021. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
4%

Majd sívítva könyörögnek az oltásért azok akik most itt nagy arccal tagadják.

Persze csak ha elér a tudatukig, hogy sehová nem mehetnek be vagy ki vakcinaigazolvány nélkül. Még egy strandra sem.

Olyan jó lesz az üres repülőkön utazgatni...

2021. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Sic Semper Tyrannis válasza:
83%
29: mert szerinted el fognak indítani negyedig-félig telt repülőjáratokat. :D A légitársaságok lesznek az elsők közt, akik lobbizni fognak a vakcinaigazolvány ellen.
2021. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!