Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes már buszra szállni(sza...

Érdemes már buszra szállni(szabadidős célból) a járvány miatt vagy még mindig kockázatos?

Figyelt kérdés

Egy bő hónapja feltettem egy kérdést, hogy mennyire kockázatos busszal kirándulni, akkor végül inkább visszakozót fújtam, mert átgondolva kockázatosnak láttam(napi 10 ezres esetszámnál

A körülmények azonban változtak

1,Már két hete megkaptam az első adag védőoltást

2,Napi esetszámok pedig időközben lecsökkentek napi 3-4 ezerre


Azonban megkérdezném, mit gondoltok továbbra is veszélyes tömegközlekedni járványszempontból- a fentieket figyelembe véve- vagy már lehet nyugodtan/nyugodtabban csavarogni, kirándulgatni?


22 éves vagyok(tehát nem idős), nincs alapbetegségem se



2021. ápr. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Az is számít kivel élsz. Ha egyedül, nem annyira gáz. Azért ha tudsz, inkább várj még két hetet.
2021. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha már legalább 3 hete beoltottak vagy átestél a víruson, menj nyugodtan.
2021. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Függ a személyes körülményeidtől. Ha amúgy is sok emberrel èrintkezel munka, ingázàs közben, nagy plusz kockázatot talán nem jelent egy kevésbé kihasznált vidéki buszjárat.


De ha együtt élsz valakivel, aki nincs beoltva még és amúgy meg jól védett buborékban vagytok, akkor felesleges többletkockázat buszra ülni.

2021. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kockazatos. Ha eddig is mindent elkovettel, hogy vigyazz, most sem kicsi az esely megfertozodni. Turelem.
2021. ápr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!