Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hajdúszoboszlón a fürdőben...

Hajdúszoboszlón a fürdőben működik a "naturista sziget" ott a tó közepén?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várnám, akik voltak már az FKK szigeten is.

Az idén nem megyünk külföldre, de mindenképp naturista helyre akarunk menni, és Szoboszlót néztük ki, mert nagyon sok jót hallottunk róla.

Hogy működik ott ez? Kell külön belépő? Van a szigeten is WC, mosdó, zuhanyozó? Mekkora ez a sziget a valóságban?

Köszi a válaszokat!



#egészség #Hajdúszoboszló #naturista #meztelen fürdő #Szoboszló Fürdő #FKK sziget
2021. máj. 1. 17:32
 1/10 anonim válasza:
96%
En tizen eve nem voltam, de szerintem megvan még. A tengerpartnál volt két étterem fölött. Gyerekkoromban egyszer felmentem, mert nem tudtam mi van ott.
2021. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Kulon belepo nem kell.
2021. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még információk!
2021. máj. 14. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Végül is milyen volt?
2021. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szóval: a Hajdúszoboszlói fürdőben MŰKÖDIK a nudi!!!

A szigeten, a kis hídnál ki van írva, hogy "naturista terület", és be lehet menni, nem kell külön belépő!

Nem nagy terület, de tiszta, rendezett. Nincs külön medence - az nagyon hiányzik - de van zuhanyozó, asztalok, padok, és szabad terület! Szóval lehet meztelenül napozni, csak fürödni nem - sajnos!

Mindenkinek javaslom aki szereti a nudit, és nincsenek hatalmas igényei!

(voltak vagy negyvenen - változó a létszám - és csak elenyészően volt több pasi!)

2021. aug. 11. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Köszi az infót,milyen volt a felhozatal? 😁
2021. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
(voltak vagy negyvenen - változó a létszám - és csak elenyészően volt több pasi!) értelemszerűen: nők is voltak meglepően szép számmal - igaz, párban.
2021. aug. 12. 01:18
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
...és mindegyik hájas és 60 feletti volt
2021. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as: te sem vagy egy matyó-hímzés, arról azért tudjál!

A naturista strand különben nem szépségverseny- csak szólok!

Különben meglepően sok fiatal (is) volt.

2021. aug. 14. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit számít, hogy milyen a "felhozatal", hogy nemben, korban kik vannak ott? Bámészkodni, élvezkedni jártok oda? Szégyent hoztok a valódi naturistákra, ezért gondolják rólunk sokan, hogy perverz állatok vagyunk.
2022. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!