Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vannak az Alföldön elhagyatott...

Vannak az Alföldön elhagyatott, emberek által ritkán látogatott helyek, amelyeket szabadon lehet meglátogatni és el lehet tölteni egy-egy éjszakát anélkül, hogy megzavarnának (vadkemping)?

Figyelt kérdés

Szeretnék néhány haverommal vadkempingezni, idén nyáron az Alföldet célozzuk meg.

Vannak elhagyatott helyek, ahol szabadon el lehet tölteni egy- egy éjszakát anélkül, hogy idegen emberek megzavarnának?

Nyilván nincsenek olyan érintetlen helyek, mint például a Bükkben, de azért vannak-e olyan helyek, ahol kevesen fordulnak meg és nem elzárt terület?



2021. máj. 3. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Azért a Bükkel,már óvatosan mióta kezdik vissza szoktatni a medvéket .

Alföldön?Tisza tó és környéke,Lombkorona Sétány,Mártélyi holtág,Mórahalom Bivalyrezervátum,Szelidi tó, Ópusztaszer.

2021. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es, te melyik kérdést olvastad? Pont egy antiválaszt írtál :)


Az Alföld óriási. A települések távol esnek egymástól, igaz, köztük sok a mezőgazdasági terület és tanyás vidékekből is sok van. De mindenképp találhattok rengeteg olyan helyet, ahol nem zavarnak titeket mások és ti sem màsokat.


"Intézményes" formában leginkább az Alföldi Kèktúrát jàrók tapasztalatai érhetők el, szàmos túraleírást találsz a neten, sokan vadkempingezve járták végig.


De mondjuk magam is tudom, hogy a Mezőtúr-Túrkeve-Ecsegfalva szakaszon talán egyetlen zsilipnél talalkoztunk emberrel, horgászok voltak ott. Ennyi, mindezt kb. 50 km-en...

2021. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindegy neked csak,a kérdésre koncentrálj.

2-es.

2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es én voltam, never mind :)
2021. máj. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!