Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Néhány napja láttam 48 forinto...

Néhány napja láttam 48 forintos Budapest-Nápoly jegyet ryanairen. Error fare lehetett vagy ritkán még van ilyen akcio?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Az 48GBP vagy EUR volt, csak nyomi vagy. :)
2019. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrPifta ***** válasza:
Nagyon gyorsan vedd meg!
2019. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ryanairnél már többször találkoztam ezzel a hibával, hogy valószínűleg devizanemet téveszt, de ez csak a keresőben van így. Ha foglalni is akarsz, akkor már a jó árat hozza be.
2019. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 Euró alatt nem adnak jegyet. Az ilyen errorfare, valószínűleg 48 Euro lett volna csak valaki valamit félrekattintott náluk. Én 125 forintért vettem Máltára jegyet ugyanekkor.
2019. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Olyan is volt már, hogy amikor meg fizetted volna átváltotta és már nem annyi volt, de most komolyabb hiba volt mert meg is tudtad venni ennyiért. Az ilyen előfordul.

2019. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ha itt tartunk, Kassa-London irányba több 3.99 euros jegy van. Aki átszállással tervez és Kassa nincs messzebb, mint Budapest, annak megérheti.
2019. máj. 5. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma Lisszabonra is 48 ft volt de ha rámentem meg 14800 mutatott már.
2019. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!