Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Angliából Magyarországra...

Angliából Magyarországra történő utazás esetén szükséges PCR teszttel rendelkezni, vagy csak a 10 napos karantént kell letölteni?

Figyelt kérdés
Magyar állampolgár vagyok, haza szeretnék utazni. A kormány weboldalán nem írják, hogy kéne teszt, de abban nem vagyok biztos, hogy a reptéren nem fogják kérni

2021. máj. 17. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én pont ma néztem utána, perpill kilépésnél is kérik a két tesztet
2021. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kettőt?! Belépéshez csak egyet kértek :O

Esetleg el tudnád küldeni a linket ahol találtad ezt az infót? Én a magyar kormány oldalán néztem, ott nem írtak ilyet

2021. máj. 17. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
2021. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, kilépésnél 1 teszt, belépésnél 2
2021. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én úgy értelmezem, hogy ez mind a beutazásra vonatkozik.

Egy teszt kell a beutazás előtt közvetlen, amit a reptéren kérnek, illetve két további teszt szükséges a beutazás követő 2. és 8. napon

(És ezt az egész procedúrát végig is csináltam mikor jöttem, nagyon komolyan vették, minden papírt ellenőriztek, még a transzfer reptéren is).

Kiutazásra vonatkozó infó viszont itt sincs

2021. máj. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!