Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Keleti Pályaudvaron hogy...

A Keleti Pályaudvaron hogy működnek a csomagmegőrző automaták?

Figyelt kérdés
Nos, az igazából a kérdés, hogy holnapután Pestre kell hogy utazzak, és el kell mennem egy interjúra ahová nem akarnék sok holmit vinni,de egyrészt ugye át is szállok Pesten, nem véletlen a sok holmi,és hogy az automatába ugye helyezek pénzt, gondolom kinyílik, de ott lesz kulcs, amit el is lehet vinni vagy az hogy van részletesebben? (bocsi vidéki vagyok, meg nem találtam róla részletesebb infót)

2021. máj. 18. 22:12
 1/2 Crisopher ***** válasza:
Ha odamész, lesz ott egy részletes kiírás, hogy pontosan hogyan működik. De apró mindenképp legyen nálad, azt kell bedobálni (asszem 600 ft), és nem tudom, mennyi időt tervezel ott lenni, de maximum 24 órára hagyhatod ott (utána automatikusan kinyílik). Én egyszer a Nyugatiban hagytam ott csomagot egy fél napra, de semmi probléma nem történt.
2021. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A régi úgy működött, hogy bedobtál egy 100-ast a zárszerkezet belsejében lévő nyílásba, akkor el tudtad fordítani a kulcsot és így bezárni a rekeszt, majd kivenni a kulcsot. Azt vitted magaddal. Majd ha visszatértél, egyszerűen kinyitottad a megfelelő rekeszt a kulccsal. Azóta megújították, nem tudom másképp működnek-e az újak. Ha esetleg számzáras lett, akkor bezárod az ajtót, majd start gomb, beütsz egy tetszőleges kódot, majd lakat gomb. Erre bezár. Kinyitáskor pontosan ugyan úgy, start, a kód amit záráskor megadtál, lakat, erre kinyílik.
2021. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!