Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes megnézni a Balaton...

Mit érdemes megnézni a Balatonnál ?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk lenne 4 napotok a Balaton körül kicsit körbejárni a nevezetességeket vagy szép helyeket nálatok mi lenne az ami tuti benne lenne ? Nekem szerintem Balatonfüred, Tihany, Badacsony, Balatonboglár a Gömbkilátó, Keszthely, meg talán még a Krisna völgy (tudom az nem közvetlen Balaton part) Nektek mi lenne ilyen ?

2021. máj. 20. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szigligeti vár, Balatonfenyvesi kisvasút
2021. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, azokat igen, + tapolcai tavas barlang, veszprémi állatkert, Keszthelyen a kastély
2021. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Balatont .
2021. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy bisztrótúra a Balaton-felvidéken is remek szórakozás, ha szereted a kis dekoratív falvak hangulatát és a gasztronómiát.
2021. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szigliget

Badacsony

Szentbékkálla

Hegyestű

Balatonfűzfő bob pálya

2021. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

+Nagyvázsonyt. Csobánc is jó. Meg az összes többi tanúhegy, mint Hegyestű stb.

Meg van egy négyszög alaprajzú nagyon romos vár Zánka közelében, nincs annyira magasan, de egy gerincen helyezkedik el és nagyon szép a kilátás onnan a Balatonra. Asszem Zádor vár az.

2021. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!