Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 44 éves nőként szeretnék...

CsakEgyNegyvenes kérdése:

44 éves nőként szeretnék elmenni nyaralni belföldön.Szerintetek nem ciki?Merre keressek?Néztem a szállásokat de mindegyik ár 2 személyre van.Nincs autóm,mindenképpen vonattal elérhető helyek érdekelnének.Lehet vízpart vagy erdős is. A lényeg a nyugi.

Figyelt kérdés

#utazás #szingli #Szállás egyedül
2021. jún. 13. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom én ha egy főre keresek bookingon meg airbnb-n egy főre dobja az árakat.
2021. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenhova lehet menni egyedül is, felárat szoktak kérni, azt nem reklámozzák mennyi. egy ismerősöm egerbe jár egyedül nyaralni, vonattal.
2021. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Miert nem mesz pl Pragaba, Krakkoba, le az Adriara, Szloveniaba annyi jo hely van, miert pont itt??
2021. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten egyedül akarsz menni, vagy nincs kivel menned?
2021. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Sokat utazom a világban a munkám miatt, és mindenütt megtoldom 2-3 nappal, amikor megnézem a környéket. Mindig egyedül, a család nem jön velem. Mi lenne ebben a ciki?
2021. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Gáz a hármas válaszoló.
2021. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontból lenne ciki? Elő van valahol írva, hogy 44 éves nők nem nyaralhatnak? Én 38 éves pasas vagyok és szoktam egyedül pár napot nyaralni. Senki nem szólt még be miatta.

Munkám miatt is van hogy meg kell szállnom egy adott városban. Szállodákban simán lehet egy főre is szobát kivenni. Soha nem volt ebből még gond.

2021. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!