Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki számára a Balaton inkább taszító mint hivogató? Lent kifejtem miért.

Figyelt kérdés

Én inkább undorítónak tartom elvégre az csak egy élővizi tó. Televan mindenféle vizi élőlényekkel amik ugye beleürítenek a tóba aztán láttam már ott partravetett döglött halat is. Aztán nem beszélve a sok emberről akik nagyrésze van olyan kultúrálatlan h oda végzik el a dolgokat.

És még csak nem is atlátszó az a víz.

Mi vesz rá valakit, hogy a tiszta fertőtlenített, biztonságos fürdők helyett inkább azt a tisztítatlan vizet válassza?



2020. máj. 18. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel együtt, amit leírtál, én a Balatonnál még soha semmilyen fertőzést nem szedtem össze, fürdőben és uszodában annál többet! Úgyhogy én a fürdőktől jobban undorodom.


Abba most nem megyek bele hogy a Balaton egy ökoszisztéma tehát az hogy a "benne lévő állatok oda végzik a dolgukat" nem ennyire fekete fehér, nem úgy kell ezt elképzelni hogy amikor a Balatonba belemész akkor a szart nyeled (persze van olyan is, amikor a hattyúk egy-egy partszakaszt úgy szétszarnak hogy elkerülhetetlen:D).

2020. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csapvizet szoktál inni?


Belegondoltál már, hogy Magyarországon a legtöbb helyen az ivóvízbázis felszíni vizet jelent, tehát abban a vízben halak szerelmeskednek???

2020. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balatonban (és más élővizekben) soha, semmilyen fertőzést nem kaptam el, uszodában és strandon annál többet, ezért oda nem is járok. Számomra az emberek sokkal gusztustalanabbak, mint az állatok. Attól hogy az uszodai víz átlátszó, meg klóros (ami kb. semmire nem jó), még egy fertő. :D Imádom az élővizet, a hattyúsz.rral együtt.
2020. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
100%

Na hát ez felháborító....hogy mik vannak.......hogy a felszíni vizekbe békák szarnak,meg halak kefélnek.......hát ez undoritó!

Az emberek meg máshova is odapiszkitanak,szoval még csak ez sem releváns.....majd egy szép meleg nyári napon egy strand medencéjébe lubickolva gondolj arra,hogy hányan pisáltak már bele........egyes kutatasok szerint a medence vizenek kb 10%-a hugy.

2020. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én sem szeretem, de csak az alga és az iszap miatt nem. De ha a tisztaságot nézzük egy tengerben például ugyanaz van, ha a húgykoncentrációt, a bálnák miatt lehet magasabb is:D De csupán a só az ami miatt átlátszóbb.
2020. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#2: na igen, a vízivás... rendkívül kockázatos! :-D


Nem is szólva a dihidrogén monoxid által okozott veszélyekről! :-D


[link]

2020. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 felháborító! Ki engedélyezte ezt???!!44!! :)
2020. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki Sheldon Cooper.
2020. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért most nem lehet mindig egy kristálytiszta vízben lubickolni, Mo.-n ez van, egyébként teljesen normális, attól hogy nem átlátszó mint a levegő. És igen tó, ezért halak élnek benne (?).
2020. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tengerben sem fürdesz? Én sem szeretem a Balatont, de nem a halkaki miatt.
2020. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!