Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecen mennyire vonzó...

Debrecen mennyire vonzó turisztikailag és mi az ami esetleg vonzóvá teszi?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Én a Virágkarnevált mondanám, az valóban szép. Életemben egyszer voltam Debrecenben (pont a karneválon), de azt és a Nagytemplomot leszámítva, sok extrán szép és érdekes dolgot nem láttam.
2021. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Menj el, nézd meg!

Honnan tudjuk, hogy mi érdekel???

Az új strandtól pl. biztos dobsz egy hátast, mert ilyet még nem láttál!

[link]

2021. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 D. Brasco ***** válasza:
18%

Debrecen egy ócska koszvadt putri.

Nagytemplom a főtérrel / Aquaticum /Békás tó a nagyerdőn.....ezzel kb kifujt a látnivalok szentháromság.

Semmi különleges extra meg atrakcio nincs abban a városban,nem is tudom mire fel van mostanában széthypolva turizmus ügyileg.

2021. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Debrecen - még innen, Dániából nézve is - kirívóan minőségi város a magyar átlaghoz képest!

A vidéki városok (már amelyiket jegyzik egyáltalán) nincsenek a közelében sem. Jó infrastruktúra, jó közbiztonság, jó egyetem, jó gazdasági környezet, kiegyensúlyozott növekedési pálya, kellemes agglomeráció.

2021. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

D. Brasco: "Debrecen egy ócska koszvadt putri."

Nem tudom, hogy honnan, melyik városból írsz, de te inkább irigy vagy, mint hiteles, és ezért inkább felvállalod hogy hülyeségeket írsz.

Ha Debrecen "koszvadt putri", akkor a többi város micsoda?!

2021. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Mindjárt még az is kiderül, hogy Debrecen veri a skandináv városokat is.
2021. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 D. Brasco ***** válasza:
58%
5-ös nyilván.....ez irigység.....csak azt meséld már el mire kellene irigynek lennem azzal a várossal kapcsolatban?!
2021. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem hallottad? A legkiemelkedőbb város kicsiny hazánkban:D
2021. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 D. Brasco ***** válasza:
44%
De hallom...sőt még dániát is veri.....mindjart kiderül,hogy a világ legszebb/legjobb/legélhetőbb városa!!
2021. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom két tábor alakult ki. Engem igazából az érdekelne, hogy miért épül több szálloda is Debrecenben, ha turisztikai látványosságok terén nincs nagy vonzereje, akkor esdetleg az üzleti turizmus lehet az oka?
2021. jún. 14. 22:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!