Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért nincs minden strandon...

Miért nincs minden strandon nudista terület?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem lehet teljesen elvalasztani a nem-nudistatol (foleg nem a vizben) es nem biztos hogy a negyeves Juliskanak a 50-es Joska bacsi szottyadt p*cset kell neznie vagy epp a 14 eves Pistikenek egesz nap allo f*sszal rohangalnia a meztelen huszoneves lanyok kozott.
2021. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki nudista akar lenni, az menjen nudista strandra. Ahogy előttem is írták, nem lehet ketté osztani. Őszintén, engem nem zavar ha valaki pucérkodni akar a strandon, lelke rajta. De ne kelljen nekem nézni, mert én direkt nem megyek nudista strandra. Strandon legyen mindenkin fürdőruha.
2021. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert általában nincs rá igény, két-három ember miatt nem foglalkoznak a témával.
2021. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mivel Magyarországon a naturista mozgalom nem túl elterjedt, aligha volna erre igény.
2021. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
A naturisták sem örülnek neki, ha boldog-boldogtalan őket bámulja. Pont magukban szeretnek lenni.
2021. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Más se hiányozna! Az összes kamasz ott leskelődne.
2021. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
A magyarok prüdek, azt hiszik mindenki ruhában látta meg a napvilágot! A nudizmushoz fel kell nőni! Az északi államokban nagy a napfény utáni vágy és ez a hozza magával a nudista kultúrát. Mi mindenben hátul kullogunk. Itthon is lenne erre igény, aki gyerekkorától jár nudira, az megszokja, hogy minden embernek minden korban más a nemi szerv kinézete. Sajnos annyira prűdek vagyunk, hogy a strandon az 1-4 éves gyerekek is a vizes borogatásban, sőt melltartójában vannak! “Hát normális!” Tudom a pedofilok miatt duma következik most. Szóval lenne mit fejlődnünk a prüdéria területén!!!!😱🎖
2021. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Leveltetu ***** válasza:
90%

#7 gondolom te is otthon meztelenul jarkalsz a lakasban, a gyerekeid elott es ok is ezt teszik, ezek szeribnt te nem vagy prud hanem felszabadult elmeju nyitott tamogatoja aennek a mozgalomnak..

Nem prudek az emberek csak van egy hajszallnyi erkolcsi erzetuk azzal szemben, hogy kinek mutogatjak magukat es kinek nem. a nudistak/naturistak nem hiaba valasztanak onszantukbol olyan helyeket ahol jol erzik magukat es elzarva vannak a "prudek"-tol. Ezek a kozossegek altalaban zart kozossegek es mindenki mindenkit ismer.

Visszaterve az erkolcsi reszere, a magyar kultura hagyomanyos csaladra es erkolcsi ertekekre epul mar tobb szaz eve, miert lenne baj megorzini az erkolcsi hagyomanyokat?

"...Aki elfeledi a multjat, annak nincs jovoje..." a nagy liberalis nemzetek sorra kezdenek szethullani pont emi9att, a nagy nyitottsag olyan erkolcsi valsagot idez amivel nem tudnak mit kezdeni...

Velemenyem szerint nincsenek ellene az emberek, csak meg van egy erkolcsi szint ami azert jozan paraszti eszet ad a dolgok megitelesehez.

2021. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
#8-as. Mióta én élek két nagy(?) nemzet hullott szét. A Szovjetúnió és Jugoszlávia. Egyik sem azért, mert olyan fene nagy liberalizmus volt ott.
2021. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!