Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Igazából mit vigyek magammal...

Igazából mit vigyek magammal az útra?(az út több mint egy óra Budapestig) visszafelé is ugyanannyi.(nem tudom mennyit töltünk Budapesten de sokat) szóval mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából egy rövid utazás. Feltöltött mobil, bankkártya, kevés készpénz, igazolványok, papírzsebkendő, lakàskulcs, nagy üveg víz. Ennyi.
2021. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi az a "sok" idő, amit Budapesten töltesz? 2 óra vagy 3 hét?
2021. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 belapus ***** válasza:

[link]


Ha a fenti túl komoly lenne...


[link]

2021. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Válaszom #1 nek: köszi szerencse hogy max az utazásra kell költenünk (vonat,metrók stb.) szóval megfogadom a tanácsot:)
2021. jún. 30. 20:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Válaszom #2 nek: oh hát igen azért mondtam hogy több mint egy óra mivel még nem tudom:) mert egy közösségbe megyünk ketten és kitudja mikor érünk haza de minimum három óra Budapesten töltve
2021. jún. 30. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha közösséggel utazol, valószínűleg úgyse hagynak majd magadban csinálni bármit. Szóval fognak tartani, beszélgetni fogtok, játszotok, együtt énekeltek, vagy amit a közösség együtt tud csinálni.


Ha több mint egy óra az út és megteszitek 2x (oda-vissza), akkor csak nem három órát töltötök Budapesten. annak nem sok értelme volna. Főleg mivel Budapesten sokkal több a látnivaló.

Szerintem valószínűbb, hogy olyan 8 órát töltötök majd a városban + az utazás. Nem tudom, mennyit bír a telefonotok, de az utazás alatt érdemes a telefonnal spórolni, mert a városnézés alatt jól fog jönni minden csepp akku. Ha tudsz, vigyél magaddal power bankot is. Esélyes, hogy sokat akarsz majd fényképezni, ha meg még navigációhoz is használod, akkor még gyorsabban merül.


Kényelemes cipőt, kényelmes ruhákat vegyél fel, minél kevesebb cuccot cipelj. Esőkabát/esernyő mindig jól jön, de legyen nálad sapka, napszemüveg, naptej, víz és szendvics.

Bár most enyhül, de így nyáron a hőmrésékletre tekintetre érdemes lehet otthon egy MAJDNEM teli üveg vizet betenni a fagyasztóba és jégtömbként elhozni magatokkal újságba tekerve, így lassabban melegszik fel, nap közepére-végére lesz iható, viszont kellemesebb lesz a hőmérséklete.

2021. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt írod, egy óra az út oda, és -értelmeszerűen - ugyan ennyi vissza.

Vagyis ennyi idő eltöltése számodra gondot okoz, és külön rá kell készülni?

Pfff......... :(

2021. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a pot ruha sosem arthat. fajdalomcsillapito,ha van valami allando gyogyszered azt is vidd. szendvics, viz (nem valami cukros lotyi), feltoltott telefon, power bank, tolto, valami csoki, keszpenz, bankkartya, iratok, igazolvany.
2021. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!