Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A magas árak ellenére veszel...

A magas árak ellenére veszel valamit is üdülőhelyen lévő boltokban, vendéglőkben?

Figyelt kérdés

[link]

Akkor vennél ha olcsóbb lenne?

Csodálkoznak hogy az üdülőterületen lévő vendéglőkben megcsappant a forgalom. Ezek nem tudnának kevesebb haszonnal dolgozni? miért van az hogy egy falusi boltosnak megéri 150ért árulnia sört, ezek meg 250ért adják??

De előhozhattam volna példának a Colát is.


2010. aug. 26. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi Balatonmáriafürdőn nyaraltunk...

Csak a kisboltról tudok nyilatkozni.

Nevetséges volt, egy doboz sió őszibaracklé 400 ftba került. Egy red bull 600 ft... Azt hittem eldobom az agyamat :)

Amit lehetett próbáltunk előre megvenni...

2010. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Siófokon szoktam nyaralni, egy kempingben, csapatostól (5-8 ember). Reggel a kisboltban megvesszük a kenyeret a reggelihez, aztán csókolom. A többi részét előre a siófoki "hipermarketben", ahol ugyanannyiba kerül minden, mint máshol... Ebédre sajátkészítésű "valamit" eszünk, szintén a hiperes cuccokból (van hűtő). Heti max 2x kell oda kimenni (autóval könnyű...).

Este viszont "megfáradtan" betérünk egy törzshelynek vehető étterembe, ami ugyan nem olcsó, kb 15ezerből jön ki egy vacsi 6 embernek: leves+főétel+néhányan desszert, esetleg 1-1 koktél.


Nem mondom, hogy húde jól élünk, mert nem lenne igaz. Nem halunk éhen év közben sem, de ha már nyaralás, akkor érezzük jól magunkat, úgyis erre spórolunk egész évben :)

2010. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!