Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes menni nyaralni...

Hova érdemes menni nyaralni Magyarországon? Ti hol voltatok? Milyen árak voltak? Milyen jellegű szállás volt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Páromnak februárba lesz születésnapja, ezért arra gondoltam,hogy meglepem őt egy közös nyaralással itt belföldön. Nincs habzsidőzsi, maximum 70.000 Ft-t tudok ránk szánni. :(
2010. dec. 22. 21:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

helló

merre laksz ? úgy könnyebb mondani

2010. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Pl. Eger és átmehetnétek (a hegyeken keresztül) Lillafüredre (szép sétahelyek vannak), Miskolc-Tapolcára (ott a barlang-, élményfürdő nagyon jó). Pontos árakat nem tudok mondani, de a szüleim kifogtak egy akciót egy 3 csillagos szállodában svédasztalos reggelivel és vacsival. Az biztos, hogy 100 ezer alatt jött ki mindennel együtt (benzin, fürdőbelépő stb.).


De ha elmondod, mit szerettek elsősorban csinálni és merre laksz, könnyebb válaszolni.

2010. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

én parádsasváron voltam van ott egy kedves bácsi akinek van egy egész apartmanszerűje...nagyon felszerelt volt kétféle szaunávan kinti bográcsozóval és minden egyébbel..és nem is volt drága :D

ha kell több infó írj :D

2010. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sopron:) már nem tudom a szálloda nevét, ahol nyaraltam, de 3 csillagos létére nagyon szép volt és nem drága.
2010. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A Mátra és környéke kizárva,ugyanis ott lakunk. Ezen kívül bármi szóba jöhet. Sopron szimpatikusnak tűnik. Főleg várost nézni szeretnénk, de erdőben is szívesen bóklásznánk.
2010. dec. 22. 22:26
 6/13 anonim válasza:
A Fertő tó környéke szuper - és sok látnivaló is van. Sopron sincs messze. Mi évekig jártunk oda. Fertőrákos, Hegykő,... - nézz utána.
2010. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 komasa ***** válasza:
100%
Pécs. Ott várost is nézhetsz és erdőben is barangolhatsz. Kulturális főváros, világörökség, Mecsek, tv-torony, dzsámi, Csontváry múzeum... Érdemes megnézni én ott éltem 5 évig, de nem tudtam megunni soha. Minden évszakban varázslatos. Szálláshelyeket találhatsz 3500 Ft/éj-től 50000 ft/éj-ig. Közel van Harkány a fürdővel, Siklós a várral és az új fürdővel, Villány a borral, Abaliget a cseppkőbarlanggal... Rengeteg minden 50 km-es körzetben!
2010. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 24. 12:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Debrecen, Fertőd, Sopron, Pécs, Tihany, de akár Budapest is.
2010. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Budapestet ajánlom ha kicsit hosszabb nyaralást akarsz. Sopron és a többi város is szép, de 1-2 nap alatt kívűl belül bejárhatóak. A Budai-hegységben pedig még erdei túrákat is tehettek.
2010. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!