Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha lemegyek Budapest ről...

Ha lemegyek Budapest ről vidékre Debrecenbe van látnivaló?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 07:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
65%
google a barátod, még érdeklődési koroknek megfeleloen is tudsz valogatni, ha pl nem szereted a muzeumokat, akkor azokba nem mész el, de ha érdekel más, akkor rakeresel hogy milyen lehetőségek vannak abban a varosban. kismillio helyen hirdetik meg reklamozzak a belföldi turizmust, biztos hogy Debrecenrol is több cikk vagy lista lesz a talalatok között h mi az amit érdemes megnézni ha arra jár az ember
2021. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Budapest ről? Debrecenben és környékén sok látnivaló van, de majd jönnek okosok, hogy semmi.
2021. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Te vagy az aki hetente, kéthetente felteszi ezt a kérdést?

Szerintem ez egy porfészek.

De sokan elájulnak a Nagyerdőtől, az élményfürdőtől, a belvárostól, amit én mondjuk nem nagyon értek, de hagy örüljenek.

2021. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nagyerdőn a Bèkás tó (hamarosan bor és jazz napok lesznek. Nálunk ez már évente egy kötelező családi hagyománnyá vált :D ), Nagyerdei strandot nagyon ajánlom. Vagy. Stadion körüli parkot ha sètálnátok.

Ha beülnètek valahova ott, Grand bosco vagy Nagyerdei Víztoronyot ajánlom.

Az egyetem környékén a Botanikus kert(!!),amely az élettudományi épület mogott helyezkedik el,nagy múltja van, délután hatig van nyitva bátran ajánlom mindenkinek. Nagyon szép érdekes, csendes , romantikus. Az egyetem fő épületèt is meg lehet csodálni.

A belvárosban ott van a Dèri múzeum,előtte egy kis park.

Nem nagy város Debrecen. Gáz a fideszes városvezetés. Rengeteg fát pusztítottak ki, belvárosban meg lehet dogleni annyira kevés az árnyék.

De nekem a szülő városom és szeretem mert olyan nyugis Pesthez képest. Nincs olyan durva autó forgalom.. még, nincs akkora zaj mint itt Budapesten.

Pici város ,nem kell tőle sokat várni.

2021. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Várom a lepontozást,amiért Budapestet képest nyugis városnak mertem nevezni és mertem látnivalókat ajánlani, meg azért mert nem porfèszkeztem le.

Nyilván aki a fővárosban született nem fogja elragadtatni magát Debrecentől.

De őszintèn a többi városhoz Kepest azért van benne fantázia. Akár ha kelet Magyarországról beszélek, őszintén írjátok Debrecennèl "jobb" várost

2021. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is szülővárosom, sőt a felmenőimnek is, de ez nem változtat, a porfészek jellegén.

Koszos, dugókkal teli, a belvárosban meg lehet fulladni a kipufogóbűztől.

Kerékpárút a 2 sávos, egyirányú út közepén by Miklós utca. :D

Ha nem a beült szmogtól, mert éppen fúj a szél, akkor a szeméttelepről vagy a derítőből áradó bűztől fuldoklunk. Hiába laksz a város zöldövezetében.

Nincs itt semmi látnivaló, amiért érdemes ideutazni.

A rendezvények tele vannak suttyó, félpucér, beles prolikkal, meg a bálna nőikkel, vagy suttyó újgazdagokkal, meg a kacsacsőrű emlőseikkel.

Ami ér valamit az a Campus. Ott még elfogadható az emberanyag egy szintig.

Kitaníttatjuk a gyerekeket, aztán lépünk le az országból is, nemhogy ebből az élhetetlen şzarfészekből.

2021. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

"A rendezvények tele vannak suttyó, félpucér, beles prolikkal, meg a bálna nőikkel, vagy suttyó újgazdagokkal, meg a kacsacsőrű emlőseikkel."

Ezt nem igazán értem, mindenhol előfordulnak az általad leírt emberek. Rajtuk kívül vannak normális emberek is.

Sajnálom ha ennyire frusztrált vagy, és ilyen rendszerbe,kategóriákba helyezd az embereket. Egy büdös gyökérnek tartom azt aki ennyire előítèletes.


Proli alatt mèg kiket értesz?


Azért mert sokan panellakásban kènytelenek élni? Vagy végzettség kérdése?

Nekem fél év múlva lesz diplomám, addig én is prolinak számítok?

Akkor a szüleim prolik? Nincs diplomájuk, már nincsenek együtt, én házasságon kívül születtem. Nem vagyunk tökèletes mintapolgárok, se tipikus keresztény családmodell

Majd ha lediplomáztam, elásom a szüleimet megszakitom velük a kapcsolatot,mert ők csak egy.szar prolik.

A szüleimet szép embereknek tartom, 50-60as korosztály de vagy 10-15 évet letagadhatnának olyan jól tartják magukat. Nincsenek elhizva. Szegény prolik ők,csórók. De tudod mi van nekik,ami neked valószínűleg nincs? Érzelmi intelligenciájuk.

Lehet egy sz.ar proli kicsi panel lyukban nőttem fel, viszont a gyerekkorom attól még szuper volt.

Nappalink se volt soha, nem volt nálunk soha sok vendèg, nem tudtunk flancolni. Ettől függetlenül tartalmas minőségi programokat, èlmènyeket szereztek nekem a szüleim.

Vegyél vissza kicsit az arcodból,mikor sèrtegetni akarsz mást.

2021. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, menjél már te feddhetetlen, tiszta erkölcsű, panelból diplomát szerző, a nép egyszerű gyermeke! :D

Majd mert te mondod, megtartom magamban a véleményem. Ja, nem!

Az emberek többsége, igénytelen, elhízott, buta, bamba birka és ebben a városban valamiért felülreprezentáltak.

Nem érzem magam jól olyan közegben, ahol sok ilyen gyűlik össze.

Frusztráltnak inkább te tűnsz, a röpke önéletrajzoddal.

Én csak kritikus vagyok és kerülöm a szemetet.

2021. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es: mindenki hülye, csak te vagy a helikopter?

Tévedsz kiscsávó, rengeteg baromságot összehordtál, és ronggyá égetted magad.

"Nekem is szülővárosom, sőt a felmenőimnek is, de ez nem változtat, a porfészek jellegén."

Vagy hazudsz, vagy oda szarsz ahonnan eszel! Egyik undorítóbb mint a másik!

Soha nem tartozhatnál a kapcsolati körömbe; nem ütöd meg a minimál-mércét sem!

2021. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen lassan tele van nemzetközi nívódíjas épületekkel: a Forest Office, a Nemzetközi Iskola, a Nagyerdei Stadion után mostanság a Nagyerdei Strand került (többször) dobogóra elképesztő világvárosi épületek mellett!

[link]

2021. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!