Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kb. ötven 14-15 éves gyereknek...

Kb. ötven 14-15 éves gyereknek, mi érdekes látnivaló van Debrecenben? Meg valami olcsó szálloda, mert egy éjszakát ott aludnánk.

Figyelt kérdés
Tudom, rossz kategória. Fontos lenne nekem hogy eljussak Debrecenbe és az osztályommal mennénk valahova. Mi érdekesség lenne nekünk érdekes, és van-e olcsóbb szálloda?
2016. ápr. 18. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Kollégiumot próbáljatok meg keresni, vagy valami diákhosztelt, ne szállodát, szerintem kaphattok.

Nagytemplom, Déri Múzeum, Egyetem - ezek kötelezők nyilván, van egy kisvasút is, meg lehet nézni a Nagyerdőt, hát, tudni kéne, a gyerekeket mi érdekli pontosan. Nagyon híres város, sok minden érdekeset lehet ott mutatni.

2016. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!