Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kell oltás igazolvány?

Kell oltás igazolvány?

Figyelt kérdés
A barátom Magyarországon él,és nincs beoltva én Szlovákibán,és nem tudom hogy vajon itt a határon átengedik oltás nélkül is vagy sem,olvastam különféle oldalakon is,de konkrét választ nem találtam,ti erről tudtok valamit?

2021. júl. 18. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Sétáljon át Komáromnál a hídon, akkor nem fogják ellenőrzni!
2021. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

A kérdés nem az, miképp csalhatsz, lophatsz vagy hazudhatsz az életben. kérdés az, hogy miért ne lennél tisztsséges????

A törvény azt írja elő, hogy oltasd be magad. Így nem terjeszted a vírust, és így fogunk jobb világban élni.

Szerintem elég értelmesen - egy általános iskola 2. osztályos - értelmi szintjén leírtam a dolgokat.

Szóval spuri oltásra.

2021. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Covid rettegő! Nincs olyan törvény, hogy be kell oltatnod magad kötelezően édes szívem! Csak úgy mondom.
2021. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Oltassa be magát a birka barátod.
2021. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oltás nélkül csak úgy jöhet át ha regisztrál egy oldalra és kötelezően karanténba megy legfeljebb 5 napra, amit megszakíthat negatív PCR teszttel.
2021. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy illegálisan, de ahhoz hatalmas szerencse kell. Nem éri meg 1600€ kockáztatni!
2021. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is sajnos ebben az országban élek. A barátod nem jöhet át szlovákiába, mivel nincs beoltva. Aki egy dózist kapott júl.9 előtt, annak karantén, viszont már az első napon (tehát azonnal akár) végezhet PCR tesztet, és ha az negatív, véget ér a karantén.

Aki júl.9 után kapott egy dózist, az nem jöhet be, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint aki nincs beoltva. - De PCR teszttel ha jól tudom át lehet jönni a határon, az ingázók is azzal járnak MÉG.



Szóval ha te be vagy oltva mindkét dózissal vagy van PCR teszted, akkor átmész a túloldalra a barátodhoz, és mikor jössz haza, regisztrálsz előtte az E-hranicán (minden külföldről belépőnek kötelező), csinálsz covid-pass-ot is persze, aztán várakozol a határon.


Mellesleg hétfőtől az egész ország zöldben van itt, mégis megy a bohóckodás a határon. De hát mit is vártunk komolyan...majd ősztől kezdődik az igazi móka újra.

2021. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az E-hranicán nem kell regisztrálni Magyarországról:


Regisztráció nem szükséges a következő országokból: Ausztrália, Ciprus, Csehország, Kína, Dánia, Ěsztország, Feröer szigetek, Finnország, Görögország, Írország, Izland, Japán, Koreai Köztársaság, Liechtenstein, Litvánia, Lettország, Magyarország, Monaco, Németország, Norvégia, Új Zéland, Lengyelország, Ausztria, Szlovénia, Egyesült Királyság, Svájc, Olaszország


Forrás: [link]

2021. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, Ezt hogy érted?

Ha Magyarországról jön, akkor nem kell regisztrálni? Elég egy PCR teszt is Szlovákiába való beutazáshoz aki magyar állampolgár?

2021. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!