Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Veszprém csak szerintem...

Veszprém csak szerintem undorító város?

Figyelt kérdés

Vasútállomás talán a megyeszékhelyek közt a legcsúnyább(mellette rögtön egy hajléktalanszálló?! Majdnem leszakad és a penész eszi a 2000 éves dohos várótermet), a pályaudvar se nagy eresztés, de az talán elmegy.

Teli van csúnya emeletes panelokkal. A belváros nagyon csúnya, csupa kő.

Pokoli torony szerintem az ország egyik legcsúnyább épülete.

Vár viszont a viadukttal

gyönyörű.


Nekem a környező megyeszékhelyek sokkal szebbnek tűnnek, és ha elmész dolgozni kapsz fizetést is, és nincs messze mindentől, nem úgy mint Veszprém.



2021. júl. 23. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Veszprém szép város, de élhetetlen
Veszprém csúnya város, csak van benne egy két szép dolog, élhetetlen
Veszprém csúnya város, de élhető
Veszprém szép is, élhető is. Lehet szórakozni, barátkozni bárhol egy fiatalnak.
40 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Jah és egy szórakozóhely sincs városban, a helyi járatos buszok alig járnak.

Tipikus város amelyek csak néniknek jó.

2021. júl. 23. 18:14
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Gyakorlatilag nincs olyan nagyobb város, amiről ne lehetne hasonló listát írni.
2021. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Isten hozott Madzsarisztanban.
2021. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Szolnok egy szürke panelrengeteg, Salgótarján és Miskolc meg lerobbant ipari városok, tele c típusú állampolgárral. Nem találom őket szebbnek.
2021. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A vasútállomáson kívül minden rendben Veszprémmel szerintem. A buszok egy hasonló méretű városban se járnak sokkal gyakrabban. Busz óránként jár Székesfehérvárra, ahol van minden, de azért Veszprémben is van sok minden, ami nincs arra meg ott van Székesfehérvár.
2021. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén eddig nem láttam olyan hű de sokat a városból, kétszer voltam ott, összesen 4-5 napot töltöttem el. A vasútállomást pont nem volt szerencsém megnézni, szóval arról nem tudok nyilatkozni, de összességében én semmi problémát nem láttam. Nem voltak szemetesek az utcák, nem volt tele hajléktalanokkal, nem romosak az épületek. Tipikus dunántúli nagyobb város. Arról hogy milyen munkalehetőségek vannak vagy hogy vannak-e olyan specifikus gondok amik csak Veszprémre igazak nyilván nem tudom, nem vagyok helyi lakos. Én egy szórakozóhelyen voltam, az szuper volt. Hogy azon kívül mennyi van azt nem tudom, de tekintve hogy egy 60 ezres lakosságú településről beszélünk talán nem is várja el azt az ember hogy minden második utcasarkon legyen egy ilyen hely.
2021. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép hely és kellemes. Budapesti vagyok, a kedvenc városaim egyike. Csúnya megyeszékhelynek ott van Salgótarján, de egy Dunaújvároshoz sem érdemes hasonlítani. Amúgy mi a különbség a pályaudvar meg a vasútállomás között? Csak hogy tanuljak valamit.
2021. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Ami Magyarországon csúnya, azok a szocializmus korában várossá felduzzasztott falvak. Duna-, Tiszaújváros, Tatabánya, Ózd, Kazincbarcika, Almásfüzitő, meg az átépített belvárosú Salgótarján.

A többivel semmi gond nincs, Veszprém gyönyörű történelmi város, Szolnokot és Miskolcot is többnyire az szidja, aki nem járt egyikben sem (de a google térkép korában már az se mentség).

Panelok minden nagyobb városban vannak, de nem azt kell nézegetni.

2021. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Buszpályaudvar, vasútállomás.


Veszprém belvárosa nem tetszik nekem, annyira térkőves... Régen nagyon szép volt. (2012 előtt)

Veszprémnek a vár, az Endrődy, A híd ami nekem szép. Ha lakótelep, akkor a Cholnoky szép, és elfogadható, és még a jutasi út se rossz. A haszkovó már borzalmas.

Szép város ha úgy nézzük, de a belváros, vasút és-buszállomás nekem a mérvadó, de azok szerintem undorítóak.


Én veszpremi vagyok, itt születtem, csak 2012-ben elköltöztünk Győrbe, 2019-be visszajöttünk. Sokat változott a város de rossz irányba. Nagyon rossz irányba. (Szerintem, ez csak véleményem, csak érdekel a ti véleményetek is)


Itt vagyok 19 évesen most érettségiztem, és nem tudom... Unatkozom, minden ami van itt egyszerűen nem nekem való. Nem tudok sehol elmenni bulizni mindennap, ismerkedni, mert egyszerűen kevés a korómbeli, és aki mondjuk szingli, és szimpi. :(

2021. júl. 23. 23:29
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 8-as, attól még, mert NEKED tetszik Szolnok és Miskolc, képzeld, másnak meg NEM. Döbbenet, mi?

Ja és többször jártam mindegyikben, főleg Miskolcon. Ahhoz nem kell ott élnem életvitelszerűen, hogy eldönthessem, szépnek látom-e (mert ha nem tűnt volna fel, én ennyire tértem ki, olyanokat szándékosan nem említettem, amikhez ilyen tapasztalat kell, pl munkalehetőségek). De már vártam egy ilyen kötekedőt, aki képtelen elfogadni mások ízlését :)

Érdekes, valaki Bp-t is csúnyának találja, én nem, mégse kezdek el neki pattogni.

2021. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!