Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Veszprém csak szerintem...

Veszprém csak szerintem undorító város?

Figyelt kérdés

Vasútállomás talán a megyeszékhelyek közt a legcsúnyább(mellette rögtön egy hajléktalanszálló?! Majdnem leszakad és a penész eszi a 2000 éves dohos várótermet), a pályaudvar se nagy eresztés, de az talán elmegy.

Teli van csúnya emeletes panelokkal. A belváros nagyon csúnya, csupa kő.

Pokoli torony szerintem az ország egyik legcsúnyább épülete.

Vár viszont a viadukttal

gyönyörű.


Nekem a környező megyeszékhelyek sokkal szebbnek tűnnek, és ha elmész dolgozni kapsz fizetést is, és nincs messze mindentől, nem úgy mint Veszprém.



2021. júl. 23. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 Azt elfogadom, ha nem tetszik, csak az "iparváros" kitételt majdnem mindig olyanok használják, akik sose jártak egyikben sem, és azt hiszik, ezek is ilyen 20. században faluból felépített városok, mint Tatabánya. Azzal legyél tisztában, hogy ez az egy szó képes azt a látszatot kelteni, hogy tulajdonképp nem ismered ezeket a városokat.
2021. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Inkább unalmas mint undorító
2021. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem a Balaton partra jársz bulizni, a veszprémi fiatalok 95 %-a ezt teszi. Nagyon közel van Füred, Almádi, Csopak, mindegyikben van több tucat hely, ahol bulizni, ismerkedni lehet. Talán éppen ez az oka annak,hogy nem nagyon tartja kifizetődőnek egyetlen vállalkozó sem, hogy itt működtessen nagyobb, bulizásra alkalmas létesítményt.
2021. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!