Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki"nyaralt" már Orfűn?

Valaki"nyaralt" már Orfűn?

Figyelt kérdés
Utolsó pillanatban változott a programunk,Erdélybe mentünk volna a hétvégén de sajnos lemondták . Nem igazán akarok helyette a Balatonra menni, igazából útba esik majd hazafelé vagy odafelé is egy gyors fürdés. Találtam egy helyet, Orfűn. Van tó,strand,lehet biciklizni,vannak múzeumok, közel van Pécs és én még ott sem jártam illetve szálláshoz Jurtát néztem ki,ebben sem szálltunk még még soha. Csak ketten mennénk,valakinek van róla véleménye? 5 óra lesz az út, így ennyit csak úgy utaznék ha megéri. Ketten mennénk a párommal

2021. júl. 25. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pécsi vagyok, sokat jártunk Orfűre. Szerintem érdemes, főleg ha szerettem kirándulni.
2021. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Én csak orrszőrön nyaraltam
2021. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Orfű nagyon szép hely, lehet fürdeni, horgászni, sétálni a tóparton és nincs akkora tömeg, mint a Balatonnál.
2021. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Szép hely, én jobban szeretem mint a Balatont.
2021. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Érdemes lemenni, ha átruccantok Abaligetre, ott van egy jó kupleráj két csinos prostival.
2021. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!