Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk hosszú hétvégére?...

Hová menjünk hosszú hétvégére? Ajánlanátok nekünk jó helyeket itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elmennénk 3-4-5 napra hosszú hétvégére valahová, de nem tudjuk hová! Sajnos nem tudunk nagyon sokat rá szánni, már voltunk idén Horvátországban, de még páromnak van szabadsága amit szeptemberben ki kell vennie. És nem szeretné ha kárba veszne. Kettőnknek szeretnénk ha kijönne 50ezert Ft-ból nagyjából az egész. Tudtok valami jó helyet ajánlani nekünk? Köszönöm!
2010. aug. 28. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt a linket!! Én nagyon szeretem, mert olcsó a szállás és az étterme nagyon finom!De nincs a közelben semmi, de semmi. De viszont nagyon jó a levegő. Ide akkor szoktunk menni, amikor már nagyon tele a hócipőnk, és egy kis nyugi kell.

(egy kis off: Én is ugyanezt a kérdést akartam kiírni, esetleg te tudnál nekem vmit ajánlani, ahol a környéken azért van egy kis élet meg látnivaló?)

2010. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves 1.!

Mi az, hogy nincs a közelben semmi??? A gemenci erdő az pl. csodálatos, aztán ott van egy köpésre Mohács, vagy a tolnai vagy a villányi borvidék sok-sok finom szőlővel és borral! Éppen aktuális lesz! (Ja hogy 10 perces sétával nem érhető el semmi? az lehet esetleg - de szerintem nincs olyan hely, ahová nem érdemes ellátogatni valamiért)

2010. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves 2!

Nincs a közelben semmi sem= szeptembertől nagyon kihalt hely és nincs élet, pezsgés; így értettem. A 10 perces séta meg legyen inkább 20 perc, és akkor még mindig nincs semmi.

2010. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Baját ajánlom. nemrég voltam a párommal, a Hotel Duna Welnessben szálltunk meg, 38.000 Ft volt 3 éj félpanzióval, ingyenes welnesshasználattal. A kaja isteni volt.

A környék gyönyörű, a Sugovica parton el lehet sétálni a Duná-ig, csodálatos táj. Szemben van a sziget, az is kellems, és lélegzetelállító körbesétálni. A rakparton jó vendéglők vannak, külömböző konyhák egymás mellett. Mexikói, olasz, amerikai.

És festői a belváros is, a közeli gemenci erdőről nem is beszélve...

2010. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!