Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécsen melyik éttermek a...

Pécsen melyik éttermek a legjobbak, illetve szép/különleges helyek vannak ami kicsit eldugott?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 11:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatokat kértem, kinek mi jön be. nem egy oldalt ahol minden éttermet felsorol.. Ha nem tudsz írni helyeket, nem értem miért pazaroltad erre az időd. Tudtommal ez egy kérdezős oldal, igy ha nekem ide van kedvem ki írni a kérdésem, ide fogom remélem ez is érthető:)
2021. szept. 27. 11:57
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülnék ha elengednéd a témát, majd én eldöntöm hova és mit írok ki. Egyedül te vagy aki fetreng benne, mivel nem tudod felfogni a dolgokat. Sajnállak amiért annyira nincs életed hogy azzal foglalkozz én hova írom ki ezt a kérdést mert még mindig azt teszed:) Ismeretlenül meg ne próbáljál engem olyan dologból kiemelni ami nem is valós köszönöm:)
2021. szept. 27. 16:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahogy látom te egy vagy itt a sok kötekedő ember közül, szóval azt ajánlom foglalkozz és tedd rendbe kincsem a saját lelki világod.

Akkor már nem fogsz foglalkozni másokkal mit csinálnak:)

Mint mondtam én ide szerettem volna kiírni és meg is tettem, ez a lényege az oldalnak én úgy gondolom, de ahogy látom más emberek is🤗

2021. szept. 27. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értelmes hozzászóló is járjon itt:

Tüke Borház, Tettye

Bohemia Sörkonyha, Szt. Kristóf tér, Belváros

2021. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég megfoghatatlan jelzőket használsz.


Ha legjobb alatt fine diningra gondolsz, olyan nagyon nincsen. Legközelebb Villányban a Sauska 48 és a Mandula, illetve lazább felfogásban Hosszúhetényben az Almalomb az említésre méltók. Utóbbira még a "kicsit eldugott" is illik, őket nagyon szeretem, hangulatos és szerethető hely.


A legelegánsabb éttermek a Corso és a Zsolnay. Egyszerűbbek közül jó a Blöff (a bisztró, nem a kávézó/kocsma, két azonos nevű hely van), Balkán, Korhely, Bohémia.

2021. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elefántos ház: nagyon jó a kaja, a terasz hangulatos, belül nem olyan szép. A legjobb steak itt van a városban.

Replay: itt is nagyon jó a kaja, de nem éppen eldugott

Tettye: Pécs egyik régi, emblematikus étterme

Bagolyvár: itt a kilátás nagyon szép, és a kaja is jó

2021. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!🤗
2021. szept. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!