Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi különleges a MILKA csokolád...

Mi különleges a MILKA csokoládéban? Miért ez a csoki, ami minden üzletben megtalálható? Miért ez az egyik, amelyiket a legjobban szererünk?

Figyelt kérdés
Melyik terméke a legfinomabb? (Táblás csoki, vagy egyéb (Waffelini, ...))

2020. ápr. 26. 17:45
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%

Szerintem (már) nem különleges. Ez van lenyomva mindenki torkán, ezt ismerjük, ezért ezt válasszuk.

De minőségben nem érzem kiugrónak, vagy indokoltnak.

2020. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert rohadt olcso de ennek ellenere finom - mivel pont eltalatak azt a kommersz izt, ami kb barkinek bejon, a szelsosegeket kedvelok kivetelevel. Ugye aki a minosegre eskuszik, ok altalaban eleve az etcsokit szeretik es nem Milkaznak. Tejcsokibol viszont nem tudsz ennel jobbat mondani ebben az olcso arkategoriaban, az allaga pont eleg kremes, a Boci pl nem olyan rossz izre de nekem az tul kemeny es szerintem kevesbe edes. A tobbi meg siman gagyi, fozesre meg semmire sem hasznalnam oket.
2020. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmi különleges nincs benne, épp ezért lehet mindenütt kapni. A különlegesség lényege épp az, hogy nem mindennapi és nem mindenhol érhető el.
2020. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem különleges csoki.

Azért találod meg minden boltban mert viszonylag olcsó és gyártása mögött egy hatalmas világcég áll.

És ha van egy kis ismereted a csokik között nem ez a kedvenced :)

2020. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

A különbség, hogy sokat költenek pr-ra, reklámra, arculat kialakításra.

Egy alsó kategóriás olcsó tömegtermék, ezért mindenki számára elérhető.

A baj, hogy ilyenből elég sok van, és valahogy ezek fölé kell emelkedni.

Minőségben nem tud, mert annak ára van. Így marad az, hogy éveken, évtizedeken keresztül reklámozzák, és így beépül a köztudatba, mint egy olyan termék, ami mindig elérhető, mindig hozza a maga szintjét , és az emberek alapvetően egy márkás termékként gondolnak rá.

Mert gyerekkoruk óta létezik, látják a reklámokat, mindenki ismeri...


Ugyanennek a "gerilla termékfuttatásnak" a része az is, hogy mindenhol megtalálható. Semmi értelme nem lenne a reklámba beletolt hatalmas pénzösszegeknek, ha nem lenne ott minden boltban a legkisebbtől a legnagyobbig!

Ez ugyanúgy az arculat része, hogy mindig elérhető legyen egy olyan csoki, ami egy ismert márka, ismert minőséggel. (még ha az nem is a legjobb minőség)

2020. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
lila tehén
2020. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
ėn mår nem eszek milkåt ,nem finom .
2020. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem különleges, megfizethető. Szerintem a Toblerone meg a Lindt különoeges, nem is lehet mindenhol kapni, meg drága is.
2020. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Boci párti vagyok, a Milka kifejezetten nem tetszik. Gyerekként megettem, de akkor Gombócartúr voltam :D Most már finnyáskodok. Ha olcsót akarok, akkor Boci :) Ajándékba pl senkinek se ütném ki egyikkel se a szemét, akkor lenyúlok inkább és veszek valami drágát, mert az tényleg finomabb. Anyunak az "elefántos" (nem tudom a nevét) étcsokit szoktam venni pl., ő nem szereti a tejcsokit. Meg ilyen különlegességeket veszek inkább ajándékként. A waffelini annyiból oké, mert szeretem a nápolyit, de van azért sokkal jobb annál.
2020. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bejött a köztudatba, és újnak számított, sokkal jobb íze volt mint most! Akkor drágább is volt a Bocinál vagy a Tibinél. Most már egy árban vannak.
2020. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!