Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha nincs elég összeg az egyik...

Ha nincs elég összeg az egyik szép kártyás tárcámon, a másik tárcán lévő összeggel kitudom egészíteni a fizetendőt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy a felét kp-ben, a felét kártyával fizettem, szóval gondolom azt is lehet.
2021. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Idén év végéig egy hatályos kormányrendelet szerint "a Szép-kártyával az eredeti alszámlánál meghatározott tevékenységi körbe tartozó szolgáltatás ellenértékének megfizetésére egy másik alszámlán lévő egyenleg is elfogadható, illetve a kártyabirtokos az egyes alszámlákon lévő pénzeszközt másik alszámlánál meghatározott szolgáltatás ellenértékének megfizetésére is felhasználhatja."


[link]

2021. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fizettem már két zsebből egyszerre, sőt a fennmaradó összeget bankkártyával.
2021. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit előttem írnak. Én kifejezetten azt olvastam egyszer online fizetés előtt, hogy a zsebek ugyan átjárhatóak, de a fizetendő összegnek egyazon zseben kell rendelkezésre állnia. Személyesen esetleg tudnak ennél rugalmasabbak lenni.
2021. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én személyesen fizettem.
2021. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, ha olyan helyen vagy és még jó fejek is, akkor igen.
2021. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ex-banki dolgozóként meg tudom erősíteni, egy tranzakción belül is engedélyezzük, hogy több zsebből történjen a kifizetés.

Természetesen ez a kereskedőn is múlik, de tapasztalatom szerint nem szokott problémát okozni. Persze máshogy fog hozzáállni egy 1500 forintos pizza és egy 80000 ezres szállásfoglalás esetén.

2021. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is fizettünk már így.
2021. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!