Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Közelítve a 2022-höz, te...

Közelítve a 2022-höz, te melyik megyét és/vagy megyeszékhelyet tartod a legrosszabbnak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Borsodot azért Miskolc felfelé húzza, van egyetem, turizmus, munkalehetőség, még ha messze nem a legjobb város az országban, viszont a megye másik fele meg van ahol tényleg egy Mordor. Szabolcs megye hasonló. A legrosszabbnak én a már említett Nógrádot mondanám, illetve Békés megyét, az talán még rosszabb. Munkalehetőség nagyon kevés, az ország egyik, ha nem a legszegényebb régiója, a turizmus is erősen korlátozott, bár ott van Gyula, ami tényleg jelentős turistacélpont, plusz néhány kastély, Nógrád szerintem úgyszintén valamivel erősebb a tája miatt, Békés meg ugye végig síkság, emiatt nyilván kevésbé is érdekes. A munkalehetőségek és a továbbtanulás hiánya miatt nyilván nagy az elvándorlás, és az egész megye számára még egy plusz negatívum a többi hasonló megyével szemben, hogy nagyon messze van Budapesttől. Például Szolnok és JNSZ megye is hasonló mint Békés, de Szolnok pl. közelebb is van Budapesthez. Ennek ellenére az sem egy jó város (fél családom szolnoki, szóval tudok egyst-mást a lehetőségekről)
2023. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!