Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes elmenni belföldön?

Hova érdemes elmenni belföldön?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk 2-3 napra elmenni pihenni, valami nyugis de látványos helyre gondoltunk, nem akarunk túrázni, inkább csak várost nézni, sétálni, valami Szentendréhez hasonló helyet szeretnénk, az nagyon tetszett, gondoltunk Esztergomra, Hollókőre, Eger, Veszprém, talán Győr.

Budapesttől max. 100-150km


Mit ajánlotok?


2010. szept. 5. 14:17
 1/3 CsÖpPcSaJ válasza:
Én Estergom és Eger városát ajánlanám nektek. Esztergomban Ott van a Bazilika amit megnézhettek közvetlenül van alatta fizetős parkoló nem is drága és van egy szuper cukrászda a másik oldalon:) Nagyon finom a fagyijuk. Viszont Egerben szerintem több a látnivaló. Felmehettek a Várba stb. Viszont ha ott jártok nézzétek meg a marcipánmúzeumot....Hihetetlenül klassz(Y)
2010. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egerben osztálykirándulás alkalmával voltam,csak sajnos alig néztünk meg valamit,mert nem volt időnk.De amit láttunk gyönyörű volt,ajánlom.

győr-közelben élek,ezért sok időt töltök itt.Van itt fürdő,Városház,Püspökvár gyönyörű,állatkert is van,Pannonhalma sincs messze.

2010. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
debreceni virágkarnevál. vagy miskolctapolca.
2010. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!