Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécsről Dunakeszire melyik...

Pécsről Dunakeszire melyik úton érdemes menni?

Figyelt kérdés
Holnap hajnalban indulok. Pestig az M6-os autópályán, de onnan merre tovább? Az M0-s vagy keresztül Pesten? Néztem útvonal tervet, de többet is mutat. És még azt is szeretném megkérdezni, hogy mennyire dugulnak be az utak arrafelé reggelente. 8:30-ra Dunakeszin kell lennem.
2021. dec. 27. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2 ünnep között nem számítok nagy forgalomra, így átmennék a városon.


Az M0 elég nagy kerülő (+40 km)

2021. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valószínűleg így fogok menni.
2021. dec. 27. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
budai alsórakpart-szentendrei út- M0 híd én így mennék
2021. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az M0-ás igaz, hogy hosszabb, de még mindig gyorsabban tudsz haladni, mint reggel 7 körül a városon keresztül. Budapesten reggel és du. dugó dugót ér, sok a sávmegszűnés a munkálatok miatt.
2021. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 szabadságolások vannak. Ma reggel alig volt autó az utakon.
2021. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl határozott. Reggelre talán megálmodom.
2021. dec. 27. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs iskola és rengetegen szabin vannak, szóval nem várható nagy forgalom.

Ha az M0-n valahol baleset van, akkor viszont megszívod, nem tudsz menekülni.


Ha nagyon határozatlan vagy, akkor majd Érden állj félre és nézd meg akkor melyiket mutatja a Google map vagy a Waze.

2021. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Az elöbb kerestem egy dugófigyelő oldalt és úgy látszik, hogy van néhány dugó a fővárosban, és jó sok útépítés vagy javítás. Persze lehet, hogy ez a dugó a normál hétköznapokhoz képest semmi.
2021. dec. 27. 18:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az M0-on pont történik egy baleset előtted és ott szophatsz akár órákig. Budapesten meg tucatnyi lehetőséged van korrigálni, ha gond van , és igazából az ünnepek között nincs is durva forgalom.
2021. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!