Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Puchner Kastélyszálló és...

Puchner Kastélyszálló és Reneszánsz Élménybirtokról vélemények?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon ajánlom. Kétszer voltam, először nyáron a legjobb barátommal, aztán ősszel a párommal. Minden nagyon hangulatos, a recepciótól a folyósókig. A szobák extra tágasak és falak jól tartják a hűvöset, télen a meleget. A palota lakosztályban nagyon furcsa volt, hogy a "fürdőszoba" egy légtérben volt a hálószobával, csak egy kis semmilyen fehér anyagot lehetett elhúzni. Nyilván akivel óvoda első napja óta legjobb barátok vagyunk már nem lehet meglepni, ráadásul ő orvos, szóval az anatómiám sem kifejezetten érdekli, viszont én szeretem a fürdőszoba privát magányát (meg énekelni, meg a szakállam nyugiban kezelni stb.). Másodjára viszont kifejezetten izgalmas volt, ráadásul a sarokkád a tisztálkodáson kívül mindenre alkalmas :D (persze ettől még ugyanúgy zavart, hogy miközben a reggeli rutinon molyolok, a párom telefonálását hallgattam). De ez ilyen, vannak más szobák is, amúgy a hangulata miatt tényleg megéri.


A wellness pazar, sőt, van olyan fürdő ami - elvileg - gyermekmentes övezet, de csak elvileg. Azért nem panaszkodtunk. Ha viszont családdal mennél, akkor programok tárháza fogad: lovaglás, lovagi torna, beöltözött animátorok mesélnek mindenfélét, íjászkodás stb. Csomó programot még felnőttként is élveztem, egyszerűen ha elkap a flow, akkor tényleg olyan, mintha visszautaznál az időben. Felnőtteknek is vannak programok, a borvacsora nagyon szuper, de vannak szerveztt kirándulásoktól kezdve a szaunaszeánszokon át, ilyen gyógynövényismertető-pihentető óráig minden.


Nyáron nagyon sok gyerekes volt, így családdal mindenképp főszezon az ideális időpont. Ha nem gyerekkel mennél, akkor a szeptember vége-október eleje az ideális, mert még jó meleg van, viszont nagyokat lehet sétálni, csöndesebben és nyugisabban fel lehet fedezni a helyet.


Ami kicsit negatívum az a svédasztalos vacsora. A reggeli hatalmas 5* végig se lehetett enni a kínálatot, minden friss és finom, tele különlegességekkel (májas rizottó pl. :D ), nem csak a hotelrántotta-minivirsli kombó. Ehhez képest a vacsora nekem egy hátralépés volt, jobban rámentek a hagyományos hotelkajákra. Finom volt, ne értsds félre, csak rántott hús meg lecsós szelet otthon is szokott lenni. Viszont az italfogyasztás benne van az árban! Ez ritkaság.


Összességében megéri, még így is olcsóbb, mint néhány tematikus szálloda. Különleges hangulat, tágas szobák, tele programokkal, abszolút a megfizethető kategóriában.

2022. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Meggyőztél. Foglalok is! :)

2022. febr. 17. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Én ugyan nem voltam, de a fotókat megnéztem a bookingon...

Az az érzésem, épp ez való a magyar parasztnak. Aki képes egy éjszakáért 70.000 forintot kiperkálni, és a marha nagy luxust abban éli meg, hogy tetőtéri szobában helyezik el :)))))

Megérdemled, ha ennyire vitted.

2022. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egészségedre!

Szeretek hotelekbe járni nyaralni és mindig olyan helyre megyek, ahol még nem voltam.

Ha ennyire fáj, hogy ki tudom csengetni ezt a pénzt, akkor szomi életed lehet.:D

2022. febr. 17. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

A válaszom nem arról szólt, hogy ki tudod-e csengetni. A válaszom arról szólt, hogy még ahoz is hülye vagy, hogy egy tetőri szobáról meglásd, proletár szállás. és MÉG AHHOZ IS DEBILIS VAGY, HOGY EGY BOOKINGOS ÉRTÉKELÉSRE RÁKERESS.

3-as voltam.

2022. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Továbbra is egészségedre!:D
2022. febr. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!