Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestre vagy Sopronba...

Budapestre vagy Sopronba költözzek?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok dönteni, Sopron kicsit közelebb van a szüleimmel, akikkel jelenleg élek.

20 éves lány vagyok, egyedül költöznék.


2010. szept. 15. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg hol laksz?
2010. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Budapest. Sokkal, de sokkal több lehetőséget nyújt mindenhez.

Persze attól is függ, milyen életvitelre vágysz. Én egyetemre járok, mellette van egy pörgős munkám, sokat sétálok a városban, sokat járok különböző helyekre szórakozni, játszani, sokat utazom... szerintem halálra unnám magam egy kisebb városban. Azért is jöttem Pestre, mert már akkor is tudtam, hogy minimum ekkora városban szeretném tölteni a fiatal éveimet. Aztán majd ha családom lesz, akkor szóba jöhet Sopron.

21N

2010. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Budapest.

Több a lehetőség. Persze neked kell tudnod, érezned, hogy mit is szeretnél pontosan.

2010. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

18:46! Még a repülőtér se jelent gondot, mert Sopronhoz közel van Bécs, ahonnan sokkal több irányba indulnak járatok, mint Budapestről.


Én, mint Nyugat-Dunántúlon élő ember (volt budapesti) csak Sopront tudom ajánlani.

2010. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
budapest, mert munkát itt biztosabban kapsz, de készülj fel ég és föld más városokhoz képest, a nyűzsi, a piszok, este ovatosan sétálni egyedül bizonyos részeken..
2010. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!