Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestre hova költözzek?

Budapestre hova költözzek?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék menni,de nem tudom merre kezdjem.Merre érdemes keresgélnem,ahol nem olyan gáz a "népesség" és olcsóbb az albérlet?Pest vagy Buda?Van különbség?
2011. júl. 12. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
8. kerület, ott nagyon olcsó az albérlet és a szomszédok is jófejek.
2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jah,képzelem :)
2011. júl. 12. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Én, mint budai, a 11. kerületet ajánlom, ott sok az olcsó albérlet a sok egyetemista miatt. Nem gázos környék, nincs túl messze sem a Belvárostól, négyes-hatosnak és a hetes busznak is ott vannak végállomásai.
2011. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy a 14. kerület, az örs vezér tér környékén, ott is vannak olcsóbb lakások.
2011. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Újpest metróállomás környéke. Éjszakai busz is erre jár, hajnal 3-kor is hazajuthatsz a belvárosból
2011. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pest olcsóbb. Kőbányán sok a zöldterület, a közlekedés szinte tökéletes, éjszakai busz is jár.
2011. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is a XI. kerületet mondanám, és Budára szavazok.

Ha Pest, akkor valami Dunára néző kisebb lakást választanék a helyedben.

2011. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még hozzáteszem, hogy a VIII. kerületet kerülném. A IX.kerületben viszont nagyon szép új lakások vannak. De ha lehet, mégis Budát válaszd.
2011. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

bizony, Budán kevesebb a proli.

szintén a 11et ajánlom. jobb helyeken már kapsz 2 szobásat 50-60ért, ha többen összeköltöztök, akkor kijössz normálisan. a közlekedés is nagyon jó, az éjszakai járatokkal is könnyen hazajutsz. itt van a 4-6os villamos, és a 7es busz végállomása is, amikkel Bp nagy része könnyen megközelíthető.


milyen végzettséged van, milyen melót szeretnél?

2011. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

Sajnos évente 1-2x szabadulok csak fel Pestre...

Eddig úgy néz ki hogy 4en mennénk,bár a másik 2 személyben még kételkedek.

Fodrász vagyok,abban is szeretnék elhelyezkedni,bár ha az elején esetleg más munkát találnék,az se lenne probléma,ideiglenesen megfelelne pl valami gyári munka is.

2011. júl. 13. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!