Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonban lehet már júniusban...

Balatonban lehet már júniusban is fürdeni? Illetve hogyan zajlik a hajó bérlés?

Figyelt kérdés

Elsősorban Siófok érdekelni, a hó második felében szívesen lemennek egy napra oda kicsit lazulni. A fürdést az időponton kívül meg úgy is értem, hogy milyen a víz hőmérséklete.


Illetve kajálás terén mennyire drága hely Siófok?



2022. jún. 3. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Lehet fürödni télen is, ha nagyon akarsz, nincs időponthoz kötve, ha neked elég jó a víz bármikor belemehetsz. A kaja ki*.* drága, kivéve a mekit, ott csak pár tíz forinttal drágábbak a menük Pestnél, a kuponok pedig ugyanannyiba kerülnek.
2022. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy szokásos hamburger vagy hekk menü mennyi kb?
2022. jún. 3. 11:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Siófokon van mindenféle opció, a strandon olyan 2000-2500 környékére tenném most. Bár még idén nem voltam.


Júniusban egyébként már kellemes a víz, június végén meg már kifejezetten meleg van, ugyanúgy lehet strandolni.

2022. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már májusban és szeptemberben is fürödtem, képzeld!

Sőt Szigligeten van egy hagyományos január elsejei csobbanás

2022. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Már sokan fürdenek (itt. kb 20-an), éppen a Balatonpartól írok, Balatonalmádiból. Nekem még kissé hideg a víz.

Én csak bokáig mentem be.

Napozni viszont remekül lehet.


:)

2022. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk júniusban naivan, hát semmit se lehetett csinálni, fürödni pláne nem. Mondjuk én vagyok a hülye, nem kell ilyen putri helyekre menni és nincs probléma.
2022. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

20-21 fokos a Balaton

[link]


Ilyen 28-30 fok léghőmérsékletnél ez már nagyon kellemes hűsítő. :)


Persze van, aki 25 fok alatt be se megy... Én már múlt héten is fürödtem a Velencei tóban, bringatúrán. :)

2022. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Siófokkal nem a júniusi vízhőmérséklet a baj, hanem az, hogy az ország ánuszrózsája.
2022. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet nem tiltja semmi. A víz is már kellemes 20-21 fokos. Pont jó, még nem pisi-meleg.
2022. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"kajálás terén mennyire drága hely Siófok?"

"Illetve hogyan zajlik a hajó bérlés?"


Basszus! Egyetlen napra bírnál csak lemenni, hogy még a kajára sincsen pénzed, de hajót akarsz bérelni???

Talán érdeklődjél a Hahartnál.

(Vagy hajtogassál egyet.)

2022. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!