Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit ajanlnatok karacsonyra?

Mit ajanlnatok karacsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olaszorszagban elek, es szeretnem otthon tolteni a karacsonyt a szuleimmel es a testvereimmel. Mar evek ota szeretnemk valahova elutazni karacsonykor, nem otthon ulni. Magyarorszagon belul persze, valami termeszethez kozel levo helyre. Eloszor a bukkben gondolkodtunk, de ott a komolyabb vendeglato helyek majdnem 1 millio forintot kernek dec. 23-tol 27-ig. 3 felnottroo es 3 gyerekrol lenne szo. Otletek? Ha vam szemelyes tapasztalatotok, akkor azt is kulon megkoszonom. :)


Itt Olaszorszagban fenn az alpoknal vannak a hegyekben ilyen fahazak, amiket lehet berelni, ha esetleg ioyen fellelheto Magyarorszagon is, az is szuper lenne. Koszi elore is. :)



2017. szept. 3. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A Zempléni-hegység közepén, Telkibányában van egy hangulatos panzió, az Aranybánya panzió. Vagy ha egy fokkal nagyobb kalibert kerestek, Sopron felett a Lövérek oldalában sok szálloda van, ott is érdemes körbe nézni (nekem a Hotel Lövér volt a favorit, bár annak már 10 éve is megvan, hogy ott voltam; nem tudom most milyen)
2017. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hévíz? Ott vannak magánházak, és a fürdő szerintem karácsonykor is szuper élmény. De készülj rá, a két ünnep közt valóban minden drágább.
2017. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. szept. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!