Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolctapolcán a Hotel Lido...

Miskolctapolcán a Hotel Lido szállodával kapcsolatban ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

Az interneten nagyon vegyes véleményeket olvastam. Valaki azt írja, mindennel elégedett volt, tiszta volt minden, finomak az ételek, tervezi az visszatérést. Néhányan azt írják, nem voltak kényelmesek az ágyak, elhasználtak voltak, a fürdőszoba felújítandó, a zuhanykabin ajtaját nem lehetett bezárni és a többi. A vacsorát, reggelit nagyon dicsérik, a szobákat és a fürdőszobát kevésbé.

A booking.com és egyéb ilyen honlapokon mintha valami régi képek lennének fent, a szálloda honlapján meg más. Mintha fel lett volna újítva a hotel, legalábbis bizonyos részei biztos. Az étterem és a recepciós rész teljesen máshogy néz ki.

A honlap: [link]


A booking.com: [link]


Én csak érdeklődni szeretnék volt-e ott valaki közületek. Tényleg fel lett újítva? Tiszta volt? Működött a fürdőszobában minden?



2022. jún. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy ezen az áron kevés szoba van. Viszont olyan hibákat emelnek ki tömegesen, ami szerintem élvezhetetlenné teszi a nyaralást. Ha a vizesblokk annyira elavult, hogy nincs melegvíz meg lelakottak a szobák, keskenyek az ágyak, nincs klíma, akkor inkább nem foglalnék és csinálnék egy napos kirándulásokat, mert a szenvedés lényegében nem nyaralás.
2022. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A túl vegyes vélemények engem mindig ugyanúgy taszítanak , mint a színtisztán negatívak. Én nem foglalnék oda, mert úgy tűnik, minden felújítgatás ellenére is maradnak friss kommentek leharcolt, rossz állapotú szobákról.
2022. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lido, az megvan még? Valamikor a 80-as években hallottam róla utoljára, azt hittem, rég a Juno sorsára jutott. Szerintem ez már önmagában is riasztó.

- egy miskolci

2022. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, még mindig működik, a booking.com-on is foglalható és van saját honlapja. Végül máshova foglaltam szállást, gondoltam biztosra megyek - annak ellenére, hogy felújítva már annyira nem tűnik borzalmasnak a Lido. Főleg a negatív vélemények bátortalanítottak el.
2022. jún. 23. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!