Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Falun élek 23 éves nő vagyok...

Falun élek 23 éves nő vagyok autóm jogosítványom nincs kicsit zárkózott vagyok sose voltam nyaralni szerintetek már túl késő ahhoz hogy nyaraljak szórakozzak? vagy ahhoz hogy el költözzek Budapestre? nagyon vágyom a fővárosi életre.

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 18:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem késő. Menj, érezd jól magad! :)
2022. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő!
2022. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
En is falun eltem, eloszor megyeszekhelyre koltoztem, az jo volt aztan Budapestre. Na ez egy szemettelep tele onzo idota emberekkel. Ne vagyakozz ide. En alig varom hogy ebbot a szarkupacnlboo elkoltozhessek. Falunap jobb nincs csak sajnos ott nem lehet megelni. Ezert az elfogadhato komporomiszumos megoldas a nagyobb varos.
2022. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
@3 Ez szerintem teljesen alkatfüggő, én Budapesten kívül felkötném magam pár hét után.
2022. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy lekésve semmiről! Szórakozz, ismerkedj!
2022. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

28 éves koromig gyakorlatilag alig voltam külföldön, utána párszor elmentem ismerőssel, szüleimmel.

A fősuli után Bpről visszaköltöztem pár ezres szülővárosba. Bpre sosem mennék vissza, mert zsúfolt, koszos, büdös, de már nagyon elegem van ebből kihalt koszfészekből is.


szóval nem vagy elkésve, én 30 pluszosan kaparom össze magam, és próbálok elhúzni egy megyeszékhelyre vagy külföldre. A magyar vidéknek egyszerűen nincs jövője.

Elég sok helyen megfordultam Mo-on, de vidéken (nem megyeszékhelyen) csak lassú haldoklást láttam: elköltöző fiatalok, bezáró kisboltok, 0 munkahely, üres utcák.

2022. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkesve!:) 22 eves vagyok es eloszor most nyaraltam eletemben gorogorszagban. Engem is a fovarosi elet vonz, tervezem mar a koltozest.
2022. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Én belevágnék a helyedben.


Kisvárosban élek, de igazából nagyobb helyeken, de főleg Budapesten érzem magam jobban. Csak sajnos lehetőségem nem volt még elköltözni innen.


Igaz én nem vagyok nyaralós, inkább az egy-két napos túrákat szeretem jobban.

2022. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne túl késő?

Minden korosztályban nyaralnak az emberek.

Ahogy az is teljesen általános, hogy a kedvezőbb életfeltételek vagy munkalehetőség miatt elköltöznek az emberek.

2022. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%

Ha igazán magányos akarsz lenni, akkor irány BP! Több év után se lesz fogalmad, kikkel laksz egy épületben, az utcán senkit nem érdekelsz, bkv-n eltaposnak,ha te szólnál bárkihez, tovább mennek.

Fizu több, amit albérletre bővel elszórsz.

Munka után elindulsz - de hova is? Marad a lakás ajtaja.

Ha emberek között akarsz lenni, maradj kistelepülésen. Ha ott magányos vagy, nagyvárosban megesz a semmi.

2022. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!