Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Falun élek 23 éves nő vagyok...

Falun élek 23 éves nő vagyok autóm jogosítványom nincs kicsit zárkózott vagyok sose voltam nyaralni szerintetek már túl késő ahhoz hogy nyaraljak szórakozzak? vagy ahhoz hogy el költözzek Budapestre? nagyon vágyom a fővárosi életre.

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Abszolut igazat irt a 10.-s valaszolo. Minden egyes szava igaz Budapestre.
2022. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem késő!

Én hiába vagyok fővárosi, nem voltam rendes nyaraláson, illetve külföldön már majdnem 4 éve.

2020-ban mentem volna Olaszországba édesanyámékkal, de közbeszólt a covid, tavaly meg sok más dolgom volt. Pénz sem nagyon volt ilyenekre.

Azóta teljes állásban dolgozom, összegyűjtöttem egy kis pénzt, és kimentem egy hosszú hétvégére Krakkóba. :) Pénz és szabadnapok hiányában "csak" ez jött össze, de már ennek is örülök. Illetve még egy-két barátommal elmegyek strandra (belföldön) a nyáron.


22F

2022. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként léteznek túratárs, útitárs kereső csoportok pl. Facebookon, ha kiteszel egy posztot, amiben ezt leírod, valószínűleg sokan jelentkeznének.

De egyedül is lehet jókat nyaralni. Én sokáig "féltem" az egyedül nyaralástól, ha lehet így mondani, meg persze nem is egy ideális helyzet, de inkább egyedül világot látok, mint hogy -szintén egyedül- a lakásban kuksoljak. :D


#12

2022. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!