Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik strandról a legszebb a...

Melyik strandról a legszebb a Balaton?

Figyelt kérdés

Rákerestem, de csak a kilatókat adja ki, ha meg strandra keresek rá, akkor a legjobb strandokat. Én kifejezetten arra lennék kíváncsi, hogy a partról nézve honnan adja a legszebb arcát a tó. Ahol voltam:

Keszthely, Vonyarcvashegy:innen nem tetszett

Balatonboglár: tetszett, háttérben látni a Tanúhegyeket

Tihany:tetszett

Balatonfüred :nem tetszett, de pl Keszthelynel azért szebb, viszont rettenetesen zsúfolt volt, és túl hypolt a város is,bár ennek a kilátáshoz nincs köze.

Badacsony: ugyanaz a véleményem mint Balatonfürednél


1.Szerintetek honnan a legszebb látvány a Balaton?

2.Második kérdésem, hogy melyik a kedvenc strandod a Balatonon és miért?

Ez a kettő ugye lehet eltérő.



2022. júl. 8. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Van pár kedvenc "kilátóhelyünk" - de egyik sem strand...

Pl. az akarattyai magaspart, vagy Aszófő, esetleg Akali szőlőhegy, és van még pár gyönörű látvány kínáló hely.


A strandokat illetően szerintem az akali nagyon szép gondozott. A vonyarci strand lett idén a legjobb minőségű strand egyébként.


De ismétlem: elválik a strandolás és a kilátás....

2022. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt mondom, h más a strandolás, más a kilátás, ezért is kérdezem két külön kérdésben. :)

A kilatokat köszönöm, de engem tényleg most csak a strandról való látvány érdekelne.

2022. júl. 8. 12:28
 3/16 A kérdező kommentje:
A vonyarci strand amúgy tetszett. A kilátásra írtam mind, h tetszik e v sem.
2022. júl. 8. 12:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szimpla fizika. A strand a "tengerszinten" van, eleve nem látsz el messze onnan....


A déli parti strandokról persze látszik jó hosszan az északi part, a hegyek, Tihany, stb. - de ezek a szabadstrandok mind elég zsúfoltak.

2022. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nálam a Tihanyi-félsziget nyakán található Gödrösi strand a favorit.
2022. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5: mi meg a "nyak" másik oldalán lévő örvényesi szabadstrandot szeretjük. Szépen felújították. :)
2022. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Fonyódon a Badacsonnyal szemközti partszakasz. Vagy ha északi part, akkor meg Balatonalmádi, mert onnan jól látszik Tihany is és a keleti medencét körbeölelő löszfal is. (És bár a strandról nem látszik, ott a tó leglátványosabb öble, a fűzfői.)
2022. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Balatongyöröki strandról a panoráma Badacsonyi hegyekre elképesztően szép.
2022. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Én egy rendes tengerpartot ajánlanék. Hidd el, egészen más kategória lesz, mint az a gagyi balaton.
2022. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
9/A kérdés nem ez volt,ha Trabantra van pénzem nem nézegetek Mercedest.
2022. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!