Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csak a Balatonhoz megyünk, de...

Csak a Balatonhoz megyünk, de már érzem hogy honvágyam lesz. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören: csak 2 órára leszek itthonról, 4 napra megyünk, de mégsem szeretném itthagyni az otthonom. Eddig nem volt ilyen. 16 éves vagyok ráadásul.. szörnyen szégyellem magam miatta. Plusz még a családommal megyek, szóval nem tudom..

2022. júl. 22. 21:06
 1/8 anonim válasza:
100%

Mi lesz veled így 2-3 év múlva, ha mondjuk olyan helyre mész továbbtanulni egyetemre, amihez már kollégium vagy albérlet kell? És legfeljebb hétvégére tudsz hazajárni?


egyébként muszáj elmenned?

2022. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, eddig sosem volt ilyen honvágyam. Simán benne volt hogy elmegyünk Nyíregyházára vagy Szegedre (mi csak belföldön nyaralunk, mivel csak én tudok angolul:/), ott nem volt ilyenem. Egyébként igen, elkéne mennem..
2022. júl. 22. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Odamész és annyi új impulzus fog érni, hogy nem lesz időd megérezni a honvágyat. Garantálom.

(Hacsak nem valami szerelemféle van a levegőben. Az más.)

2022. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy tegnap mi ütött belém, mikor kiírtam a kérdést:D

Mostmár jobban vagyok

2022. júl. 23. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj sehova,akkor nincs honvágy.
2022. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utazz többet!


Azoknak vannak ilyen gondjaik, akik 10 évente utaznak.

2022. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden évben megyünk nyaralni.
2022. júl. 25. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg engedd el magad és arra koncentrálj, hogy emberekhez kötődj és ne tárgyakhoz! Az emberek értékesebbek.
2022. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!