Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Biztosan sokan voltatok mar...

Biztosan sokan voltatok mar Balatonon,azon belűl pedig Zamárdiban és Siófokon? Én most megyek csak elsőnek, és nem nagyon tudom miket érdemes ott megnézni..? Ha ti tudtok ott jo helyeket amiket erdemes megnezni Zamardiban, es Siofokon azt..—->

Figyelt kérdés

Írjatok le nyugodtan.

Pl. Ami még érdekel, hogy van valahol kutya strand.? Siófokon vagy Zamárdiban? A kutyamat is viszem es szivessen vinnem ot is furcsizni.:D

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat☺️☺️!



2022. aug. 1. 13:47
 1/3 anonim válasza:
94%

Szia! Kutyabarát strandról sajnos nem tudok sem Siófokon, sem Zamárdiban.

Siófokon tudom ajánlani a Bella Állatparkot (saját fuvara van, ami kivisz oda a belvárosból és benne van az árban). Hogyha érdekel az ilyesmi, akkor van adrenalin hajózás, viszont, hogyha inkább valami nyugisabbat szeretnél, akkor több különböző hajókirándulás is van.

Zamárdiban nem jártam túl sokszor, amikor ott voltam akkor paintballoztunk és voltunk a Világháborúk Múzeumában.


Viszont Siófok és Zamárdi környékén is nagyon szép helyek vannak, ahova mehetsz kirándulni a kutyussal és esetleg “feketén” fürödhet.

2022. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Zamárdi-felső Patkó büfé: finom rétes
2022. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zamárdiban a Summer és Tóparti fagyizni, valamint a kilátótorony. Jókat lehet biciklizni, a Szántódrév sincs messze, biciklivel 20 perc, ott át lehet menni a komppal Tihanyba.
2022. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!