Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotel wellamarin Zamárdi...

Hotel wellamarin Zamárdi vélemények?

Figyelt kérdés

Gyerekkel mennyire jo?

Ételek tisztaság, szobák?

Lattam dress codeot a honlapon, bar e-mailben telefonon nem mondtak, hogy lenne bármi, ott ir szmoking koktelruhat, Foglalas van erről nem találok semmit… ez mennyire lehet valós?


2022. szept. 28. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, szmoking meg koktélruha egy legfeljebb átlagos, de inkább annál gyengébb színvonalú szállodában… Garantálom , hogy lesz, aki atlétában megy le vacsorázni, még ha az a másik irányban vett túlzás is.
2022. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a szmoking tulzas, nyilván Bem melegítő en szeretnek menni, de egy farmer polo, farmer ing inkabb. Ha ez a szálloda ilyen, inkabb lemondom. Ezért érdeklődők, hogy “mennyire követelmény “ kifejezetten ebben a szállodában.
2022. szept. 28. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat en voltam egyszer ebedelni a Wellamarinban, egyszer meg kinnt ültünk kavezni a müanyag foteljaikban, igazan szörnyü egy hotel. Dresscode biztos nincs, nyaron mindenki sortban volt ott. Az ebedlö egy kesz katasztrofa, kb. ** szinten van. A hangulata nulla, a kiszolgalas ugyszinten. Kivancsisagbol megneztem egy szobat, az viszont nagyon szep volt, olyan kb. **** szintü.


Persze mas hotel nem nagyon van Zamardiban, viszont kiado appartamentek vannak luxus szinten, ha a Wellamarintol elindulsz a Hausmann etterem iranyaba, kb. 100 m- re, a Kiss Ernö utcan, akkor ott vannak teljesen uj epületek, ki van irva, hogy elado apartmanok, de ki is adjak öket. 3 szobasak, szuper jol neznek ki, kb. 200 EUR naponta a föszezonban, nyaron. Most olcsobb.

2022. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!