Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a "legjobb" vidéki...

Melyik a "legjobb" vidéki nagyváros napjainkban?

Figyelt kérdés
Legjobb alatt mindenki értse amit Ő maga ideért, közlekedés, kultúra, környezet, munkahelyek, infrastruktúra, közoktatás stb...

2022. okt. 30. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Debrecen
Szeged
Győr
Miskolc
Pécs
Egyéb
48 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Ezek nem „vidéki”, hanem sima városok...
2022. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
1: ezeknek minden vidék, ami nem Budapest.
2022. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2!

"ezeknek"

Nem vagyok "pesti" én sem, mégis vidéki nagyvárosnak hívom őket, nem tudom mi ezzel a baj.

2022. okt. 31. 12:01
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy ez a kifejezés oximoron. Valami vagy vidék, vagy nagyváros.

Egyébként Győrt nem ismerem, Debrecen nem annyira jön be, a másik 3 egyformán jó.

2022. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Szegeden kívül az összes felsorolt településen jártam már, de egyik sem keltette vidék benyomását. Nem csapta meg az orrom trágyaszag, nem kellett traktorokat kerülgetnem, és sajnos senki nem hívott be magához egy jó rántott hús - pálinka kombóra.


Sőt, amikor Miskolcon jártam, arra gondoltam, uramisten, ez a hely nagyobb proli környék, mint a kőbányai lakótelep, ahol felnőttem.

2022. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 NTBS ***** válasza:
92%
Debrecen.
2022. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Minden videk ami nem pest? Wtf
2022. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
78%
Egyértelműen Szeged. Én Debreceni vagyok és gyakran járok Szegedre. Habár mindkét városnak jó adottságai vannak, mindent összevetve Szeged sokkal jobb hely, mint Debrecen.
2022. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyorbe mar raktak ki nyilvanos wc-ket es mar nem mindenki az utcán szarik nem annyira szarszagu.
2022. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

5-ösnek:


Vidék alatt jelen esetben azt kell érteni, hogy nem Budapest.

El is lehetett volna hagyni, mert budapesti nagyvárosok nem is léteznek. De akár azt is lehetett volna írni, hogy melyek a legjobb megyeszékhelyek..


Ezek közül számomra Győr és Pécs.

Miskolc semmiképp.

2022. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!