Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten töltünk okt....

Budapesten töltünk okt. közepén 1 hetet. Mit érdemes megnézni? Ki mit ajánl? Leginkább ingyenesen látogatható helyeket keresnénk fel szívesen. Filmet is javasolhattok. Színházba nem mennénk, mert fent leszünk Adyligeten. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 18:07
 1/5 anonim válasza:
citadella, budai vár,duna parton romantikus séta:),parlament,
2010. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emlitetteken kivul en elmennek meg huvosvolgybe a kisvasutra meg libegozni. Nem olyan draga es van hangulata.
2010. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ Margit sziget, Halászbástya, Fogaskerekű, Városliget, Dunapart Nemzeti Színház, Alagút, Lánchíd, Hősök tere
2010. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Muzeumok állando kiállításai ingyenesek, nemzeti muzeum, szépmüvészeti, természettudományi, szép a vajdahunyad vára és a városliget. Egy sikló fel a várba kötelező. Séta a budai várnegyedben. normafánál szintén séta. Film: Eredet bármely moziban, vagy probáljátok ki az IMAX-ot az aréna plázában, nagy élmény:) Kopaszi gát a lágymányosi hidnál, ez most za uj "trend" szuper hely sétálni, margitsziget, váci utca nézelődni. Bazilika a deák ferenc térnél. Parlament.
2010. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy melyek ingyenesek, azt nem tudom, de amint utam lesz Pestre ezeket mindenképp megnézem/kipróbálom:


Vasúttörténeti park

Úttörővasút - Libegő - Erzsébetkilátó ,Normafa

FŐvárosi Állat és Növénypark

Terror háza

Ajánlani tudom még:

Szépművészeti

Parlament

Vár

Margitsziget

Hősök tere

Nemzeti Színház, Opera

2010. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!